Přejít na obsah

Sedačka řidiče


Martin5464

Doporučené příspěvky

Nedavno se mi stalo jak znamy vylezal ze zadu auta (za řidičem) tak se trouba zaprel a ridicovu sedacku a ozvala se jen rana .. ted ji mam jak houpaci kreslo .. vykle se jen lehce pro brzdeni a zrychleni a je to dost na ....

Kolik tak muze stat servis nebo co s tim ? (jsem antitalent na vse) :help:

Mam Fabii v zakladni verzi motor 1.4 MPI (r.v.2002)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

No ja mam podobny problem a ked som ju mal vonku tak problem je v tej konstrukci ktora ju zdviha ono sa to tam casom vymlati a ptm sa clovek moze hupat ... taky postreh ze ked je vypumpovana najvyssie skoro vobec to nerobi najhorsie je to ked je uplne spustena a ked som ju mal vonku tak nikde som nenasiel nic kde by sa dalo daco dotiahnut alebo tak :(..Tak som ju dal naspet a zatial to neriesim ked to bude uplne hrozne asi zohnat nejaku novu lebo riesenie mat ju uplne hore pre mna s mojou vyskou moc neni :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

taky mám tento problém, mám taky stavitelnou sedačku, a taky se mi vyklá, při mojem stylu "poloha ležícího střelce" :D kdy sedím skoro dole (jednak i kvůli výšky 193cm :D . Není teda nějaká rada jak an to vyzrát? popřípadě jaké šrouby tam jsou? ještě jsem tam nekoukal x) že bych zkusil něco dotahnout jinak asi vemu někde sedačky přední z F2 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mně dělalo to samé, při brždění to šlo kousek se mnou to opěradlo :D. Vyndal jsem to a je tam "stářim vykvrdlaný nýt". Nejde tam dát šroub protože kvůli výškovému štelování sedačky se to musí hýbat. Děda mi vysoustružil šroub s osazením a funguje to jak má. Takže vyndat a najít vhodný šroub.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...

Mně dělalo to samé, při brždění to šlo kousek se mnou to opěradlo :D. Vyndal jsem to a je tam "stářim vykvrdlaný nýt". Nejde tam dát šroub protože kvůli výškovému štelování sedačky se to musí hýbat. Děda mi vysoustružil šroub s osazením a funguje to jak má. Takže vyndat a najít vhodný šroub.

nema deda ještě někde planek těch soustružených šroubu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

nema deda ještě někde planek těch soustružených šroubu

 

To by myslím zajímalo hodně lidí, protože kývající se stavitelné sedačky se řeší už dlouho, ale zatím bez rozumného výsledku. Někde jsem, tuším, četl, že to  někdo řešil natažením pružin od kočárku - předepnutím v místě volného nýtu...

Editováno: , autor: czerv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...