Přejít na obsah

Jaký máte kdo úchylky?


Kubic

Doporučené příspěvky

nn naštěstí neříkají a jediný co na chodníku překračuji jsou hovna lol

:smich: to by byla prekérka kdybys do nich šlapal a pak vesele do auta...i když se to dá taky vysvětlit následovně: podvědomě si zaděláš auto, abys pak měl záminku ho jít čistit :smich:

chlapy bejt blíž, tak vám to tam taky zaparkuju ;) PS: tu "úchylku" se sledováním spořeby na palubáku mám taky :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si to tu přečetl a jsem tak mírně až středně úchylný. Umývám, luxuji, leštím docela často, ale jednou týdně to asi nebude. Dále pak sahám za jízdy na ruční brzdu, jestli není zatáhlá, občas cvakám s čudlíkem a jezdím s pravou rukou na ručce, ale pak si to uvědomím a radši ji dám pryč, protože se bojím, že kdybych se třeba lekl, tak bych za ní určitě zatáhl, ikdyž teď co mám asi týden loketku už mám ruku na ní. Dále pak zapínám již zapnutá světla, když vidím policajty a když projedu nějakou pěknou díru, tak si trochu ulevím a pak se omluvím fabii. to je asi vše.

EDIT: málem bych zapomňěl, když jedu sám, tak si skoro pořád zpívám, jestli se to dá nazvat zpěvem=)

Editováno: , autor: Draajea
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když projedu nějakou pěknou díru, tak si trochu ulevím a pak se omluvím fabii. to je asi vše.

EDIT: málem bych zapomňěl, když jedu sám, tak si skoro pořád zpívám, jestli se to dá nazvat zpěvem=)

myslím že by jsi se měl fabce omluvit především za ten "zpěv" lol:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak bych ty sve uchylky shrnul v jedno:mam auto ktere neskutecne drazdi me smysly :D zrak-kdyz se na me usmiva cas na palubnim pc , sluch-jak mu pekne svisti turbo , hmat:jak ma pekne tvarovanou radici paku a rucni brzdu, cich-jak mi pekne zavoni naftou v garazi , chut-a sakra tady jeste nevim :D zitra pujdu zjistit a uvidime co mi bude nejvice chutnat :smich:

Editováno: , autor: ladinek90
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
odedneška sníženo, tak třebas taky začnu pokukovat, jak jsou auta strašně "vysoký" lol

ruku na koleni a hraješ si?...no dokud je na koleni, tak je to dobrý, když sjede...tak takovym lidem se říká "onanisti" :smich:

PS: malej tip....nejlepší je dát tu ruku na koleno spolujezdci - nějaký "pěkný kamarádce" :plol

RST: jo, zapadáš sem :palec2: ....funcují aspoň na 98%?....nejsi učitelem matematiky na ZŠ? :smich:

Onanie je pry zdrava ...Tvrdi kultovni casopis Maxim.... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak Maxim forever ...... :palec2:

Jinak s tim stelovanim jsem udelal dedukci....Pokud jsem podrazdeny, tak steluji zrcatka jezdim se sedackou sem a tam, kdyby to slo i do strany,tak i tam :smich: ale kdyz mam skvelou naladicku, tak mi to je nejak jedno....z toho soudim, kdyz jsem nasrany - tak rostu... :smich: :smich: :smich:

Editováno: , autor: ...GeOrGe...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...