Přejít na obsah

Požár OII


luki_a

Doporučené příspěvky

Zdravím, hledám informace, jestli se někomu stalo to co mě včera (8.3.2009) odpoledne. Sama od sebe mi shořela OII, která by měla v květnu t.r. 3 roky. Motor je na odpis a tím pádem asi i celé auto. Hasiči říkali, že příčinou asi je technická závada. Hořet začalo u baterky. S autem jsem víc než 24 hodin před shořením nic nedělal a ani nikam nejel. Máte někdo podobně smutnou zkušenost? sem s ní, prosím.

Díky

post-31931-1236572366_thumb.jpg

post-31931-1236572380_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to hezké auto, je to vážně škoda a blbá životní zkušenost. :kol-57:

Taky si myslím, že to byl nějaký hlodavec. Mám s tím velké zkušenosti a auto už jedině do garáže.

Já už jsem měl komplet nakousaná a vyžraná 3 auta. Nezastavěj se před ničím, nakousaj i klínové řemeny. Oni prostě zkoušej, jestli jim to nezachutná nebo jestli by se to nedalo odnest do pelechu.

Ale na MB bych se určitě obrátil, třeba ti nějak pomůžou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je tedy síla... upřímnou soustrast.... :feve: zajímalo by mě, jeslti jsi měl už měněnou baterku či nikoliv??? každopádně tohle bych poslal chlapcům do Boleslavi... ať se vyjádří... ;)

díky. Auto je necelé 3 roky stré a baterka nebyl a měněná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, díky všem za Vaše odpovědi a názory. Auto stálo na místě, je foceno. Je to OII 1,9 TDi 77kW sériová výroba, bez jakýchkoli tuningů, instalací apod. JEdiná věc, co je tam je HF, ale tu tam montovali hned pri nákupu auta.

Musím říct, že nikomu bych nic podobného nepřál. Naštěstí se mi podařilo odjet s druhým autem a hasit vodou než přijeli hasiči. Ale klepu se ještě teď. Nejvíc mě pobavila paní na pojišťovně, když jsem to hlásil, že mi shořelo auto, tak se mě ptala, jestli je škod do 20 tisíc nebo nad 20 tisíc.

No, do škodovky to asi pošlu, ale jak někdo z Vás psal, čekám, že mě politují, nic víc.

Ještě jednou díky všem a pokud se doslechnete o podobném případu, prosím, dejte mi vědět. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to hrozné, ale jak na to koukám znovu, tak opravit to nejspíš půjde. Kdyby si chtěl cokoliv udělat na elektrice (opravit svazek), tak se ozvi.

hlavně, aby si brzo jezdil. :feve:

PS: a nech si to od pojišťovny udělat na opravu, né jako totálku! tohle totálka není

Editováno: , autor: rolbař
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm no nepříjemné... ale bohužel se stává.. vetšinou vedení baterka startér a okolo pojistek.... tohle bude totka asi určitě... hlavně problém je to ,že vetšinou dostane smrad s kouře do introše... a to se nedá skoro zbavit ... takže práce docela dost.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

hmm no nepříjemné... ale bohužel se stává.. vetšinou vedení baterka ....

-no to mi připomíná že mají tahače elektroniký odpojovač akumulátoru, což osobáky zatím nemají :-)

-myslím že opojovač mají už vozidla poháněné velkými bateriemi

-ale to nic neřeší, myslím že motoru jako takovému nic nebude, jen věci okolo bude třeba vyměnit, nejlépe všechno rozebrat a začít sčítat neobnovitelné díly- kabelovové svazky, trubky, hadice, čidla, chladiče, blatníky, lak kapoty

-podle mého zůstane nepoškozeno - blok motoru, turbo, převodovka (čerpadlo)

-každopádně to nebude sranda to dát dohromady - ten někdo se tomu bude muset pěkně dlouho věnovat = pak to pojede

Editováno: , autor: brc.majkl
proč post posíláš 3x..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše garny, dá to do kupy ale hrozného smradu se již nikdy nezbaví :aggressive:

sdilim pocity s majitelem zhořeleho auta mě shořelaOII před měsícem taky psal jsem zde na foru pocit jeto strašny mě zjistily hasiči že je to cizi zavinení a nějaky servis dal policii vyjadřeni stejne taky akorat jsem nasrany protože auto mi nechtěj vydat prej pořad šetří a ještě soudni znalec a pod. člověk nic nezavini a ma z toho jenom popotahovačky

post-29878-1274373285,0203_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...