Přejít na obsah

Škoda Octavia combi 1,9 TDi Elegance stříbrná


Doporučené příspěvky

Dne 7. 3. 2009 dopoledne byla odcizena v Praze 9, poblíž nádraží Praha - Libeň Škoda Octavia combi 1,9 TDi spz: 4U8 7021 stříbrná metalíza, Vin: ==TMBGP41U012449512==, motor AHF, převodovka DEA. xenonová světla, na anténě je volně se pohybující ping-pongový míček bílé barvy, levé i pravé přední dveře mají polepy „průstřely“, levé zpětné zrcátko (u řidiče) je v černé barvě (není v barvě vozu), vozidlo má tažné zařízení namontované napevno, na krytu motoru je místo znaku „škoda“ znak „VW“, v plastové výplni zadních pátých dveří jsou 2 reproduktory bez krycích mřížek v červené barvě, v kufru aktivní subwoofer – je aktivován po rozsvícení hlavních světel, řadící páka je asi o 3 cm zkrácena, na plastovém spodním krytu volantu je na levé straně modře svítící tlačítko o průměru cca 1,5 cm – slouží ke startování vozu je zřetelně viditelné po otevření dveří u řidiče, na palubní desce je napevno přimontován držák na navigaci MIO C520 včetně napájení a externí antény, palubní deska je kromě ukazatele rychlosti modře podsvětlena a ručičky budíků jsou červeně podsvětleny, interiér vozidla je celý podsvětlen modrými LED diodami (tlačítka ASR, rozmrazování zadního okna a otevírání nádrže, tlačítka ovládání klimatizace, popelník, veškeré ovládací prvky otevírání oken a dveří, malá přihrádka pod područkou mezi řidičem a spolujezdcem), na krycím panelu vpravo vedle rádia je modrá dioda jejíž světlo směřuje na řadící páku, zásuvka zapalovače je podsvětlena zeleným světlem. Kdyby se Vám někomu náhodou povedlo setkat se s tímto vozidlem, pošlete mi prosím Email: GargamelR@seznam.cz

Děkuji moc

Editováno: , autor: rolbař
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Bez fotek je podobny inzerat celkem k nicemu ...

Já mám bohužel už v této republice pocit, že je tady k nicemu uplně všechno nakonec i ty fotky. Když si uvědomím, že mi to auto ukradli 7. 3. 2009 a do dnešního dne (a to i přes to, že jsem na to několikrát důrazně upozorňoval) nebyla naše slavná policie schopná zadat to databáze odcizených vozidel. A to jsem dokonce podal trestní oznámení na toho, kdo mi jí ukradl! Ani toho nebyli schopni do dnešníého dne najít. No, ani se nedivím, totiž když jsem jim přišel sdělit jméno toho zloděje, to bylo 3 dny po krádeži, tak mi bylo sděleno, že mám přijít za dva dny odpoledne, že ten případ má už přidělen jiný policista a ten že má ten dokument uzamčený a že tam není! Takže panáčkové mu jako "bonus" dali 48 hodin k dobru, aby to auto stihnul v klidu rozebrat. No už nemám slov. Hlavně, že když mě nedávno chytili v noci na silnici, prošmejdili mi celé auto, dali mi dýchnout a nakonec ještě test na THC, všechno pochopitelně negativní. Kéž by i ti, kteří ho budou možná někdy kontrolovat, jestli už to auto nerozebral, byli tak aktivní a zkontrolovali mu všechny výrobní čísla a VIN kódy! No co dodat, ať si každý udělá obrázek sám.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Já mám bohužel už v této republice pocit, že je tady k nicemu uplně všechno nakonec i ty fotky. Když si uvědomím, že mi to auto ukradli 7. 3. 2009 a do dnešního dne (a to i přes to, že jsem na to několikrát důrazně upozorňoval) nebyla naše slavná policie schopná zadat to databáze odcizených vozidel. A to jsem dokonce podal trestní oznámení na toho, kdo mi jí ukradl! Ani toho nebyli schopni do dnešníého dne najít. No, ani se nedivím, totiž když jsem jim přišel sdělit jméno toho zloděje, to bylo 3 dny po krádeži, tak mi bylo sděleno, že mám přijít za dva dny odpoledne, že ten případ má už přidělen jiný policista a ten že má ten dokument uzamčený a že tam není! Takže panáčkové mu jako "bonus" dali 48 hodin k dobru, aby to auto stihnul v klidu rozebrat. No už nemám slov. Hlavně, že když mě nedávno chytili v noci na silnici, prošmejdili mi celé auto, dali mi dýchnout a nakonec ještě test na THC, všechno pochopitelně negativní. Kéž by i ti, kteří ho budou možná někdy kontrolovat, jestli už to auto nerozebral, byli tak aktivní a zkontrolovali mu všechny výrobní čísla a VIN kódy! No co dodat, ať si každý udělá obrázek sám.....

zvlastni jeste, ze ti to auto jeste nedali do registru odcizenych vozidel... kdyz me ukradli auto, tak jsem tam byl zapsany do 12ti hodin (aktualizace)... ale stejne to prd pomohlo :) policajti mi rekli, ze pravdepodobnost toho, ze se to auto najde, ze tak 11 az 13 procent, takze si fakt nedelej zadny velky nadeje... proste auto je v cudu a jedinny co te mohlo zachranit, nebo aspon trochu zahojit bolistku byla dobra pojistka...

btw ted jsem se koukal na registr odcizenych vozidel pcr a fakt tam nejsi... noooo, tak to smrdi teda! nozna v tom ma prsty ta hlidka, co ti uplne prosmejdila auto a pak te nechali jet... jako bezduvodne tohle delat nemuzou prece!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
sorry, trochu mimo misu a hlavne se zpozdenim, ale proc by PCR nemohla delat takhle dukladny nahodny testy?!? a mimochodem, jeste tu nepadla informace o tom jak si prisel na to jmeno zlodeje????!

Pokud by policie byla takle důkladná vždy a kontrolovali by se identifikační prvky stejně jako se dělají dechové zkoušky tak bychom se možná divili. Kamarád jezdil s kradeným vozem zakoupeným v bazaru až do jeho šrotace a až tam se dozvěděl, že je kradené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Refi: identifikační prvek vozidla je VIN číslo, které bohužel je dneska stejně snadno zaměnitelné....běžně se kontrolují pouze RZ vozidla, VIN pouze v případě že něco nehraje-nesedí a to z jednoduchýho důvodu - časová náročnost a dle RZ se stejně dobře zjistí zda je vozidlo v pátrání, jako podle VIn čísla ;)

PS: než svádět všechno na "důkladný" kontroly, je lepší se zamyslet, jak může odcizený vozidlo zakoupený v bazaru, být bez povšimnutí přepsáno na nového majitele ;)

Radek Cervenka @ Nohic: pokud je nahlášeno odcizení vozidla MUSÍ býýt zařazeno v centrální databázi odcizených vozidel - pátrání (interní systém PČR)...a pouze se souhlasem majitele i v dazabázi odcizených vozidel na internetu (pokud jsi nedal souhlas nebude tam zařazeno) - nepleťte pátý přez devátý PS: odcizené vozidlo je zadáno v pátrání ihned, okamžikem vyhlášením a NIKDO by si nelíznul ho nezadat do pátrání, dokonce to není ani technicky možné to nezadat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kibi ja bych to neřešil.... když maj čas na testy THC tak si můžou udělat čas i na identifikatory (ne jen pod sklem). A stejne jako Cervenka sem dal tip na zlodeje a dozvedel sem se, že se mu ozvali az za dva tejdny od oznameni kradeze... to mi neprjde moc ok.. To je jen můj názor..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...