Přejít na obsah

Interier vozu


strelmistr

Doporučené příspěvky

Ahoj, měl bych na vás takovou prosbičku.Zhruba tak před půl rokem sem si koupil Oktavku v kombiku rok výroby 5 měsíc 2005 najeto podle tachometru 97tis v současné době 110tis.A právě těmi kilometry si nejsem zcela tak jistý.myslíte že by ste mi někdo mohl zaslat detailnější fotky interyéru, např volantu sedadlo řidiče atd.Předem vám všem děkuju.Tohle je kdyžtak můj email strelmistrtnt@seznam.cz Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tech fotkach nic nepoznas... ja mam najeto 289tisic km a nikdy bys to na interieru nepoznal :palec2: I pri prohlidce podvozku si na STK mysleli, ze jsem si kilometry natocil schvalne. Spis si to nech zkontroloval na diagnostice.

Já sem to měl na diagnostice a tam bylo vše ok, ale stejně se mi to nezdá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ti tady ale potvrdi kazdy, ze podle interieru nepoznas nic... Kdyz si to uvnitr udrzujes nejakym pripravkem (jako spousta lidi tady), tak to ani po case neni mozny poznat. Staci volant jednou za 14 dni udrzovat pripravkem na kuzi (pokud je kozeny) a nemas sanci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ti tady ale potvrdi kazdy, ze podle interieru nepoznas nic... Kdyz si to uvnitr udrzujes nejakym pripravkem (jako spousta lidi tady), tak to ani po case neni mozny poznat. Staci volant jednou za 14 dni udrzovat pripravkem na kuzi (pokud je kozeny) a nemas sanci.

Jo, jo jo.Takže jinak je možný aby na koženym volantu byly vidět po 100 tis známky opotřebení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to možný. Známej ho měl tenkrát na novým passatu jako kulky po 80tis a já ho mám snad v lepším stavu a to mám o 170 víc. Spíš podle toho poznáš kde to jezdilo,ale i to nemusí být pravidlem. Každý se potí v rukou jinak,jinak drží volat,má jiný pot. Na nterier vůbec nekoukej. Leda že by ti třeba v Andy Auto v Táboře nabízeli krásnou 2002 se 142 tis bez servisky s nádherně oddělaným vnitřkem a vedle stály tourky 2006 se 160tis a serviskou a vnitřkem solidním :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky ale hodne vypovida stav interieru o puvodnim majitely = pokud neni udrzovany, dokazes si udelat predstavu jak se s autem asi zachazelo ... Neni podminkou, ale je to nejpravdepodobnejsi. Druha strana mince je ta, ze by si nekdo mohl dat praci s vymenou volantu, radicky a treba i sedackami a dat novejsi s tim, ze auto nema moc nalitano, ale tohle je myslenka spis hodne extremni a nemyslim, ze by ji u nas vexlaci delali ...

Kazdopadne dle meho nazoru ti stav interieru muze povedet dost o celkovem stavu auta ...

Btw : take mam najeto temer 200 000km a volant treba vypada velmi zachovale jak uz tu bylo receno, zalezi jak se clovek poti, a jak a kde volant drzi ...

I male detaily delaji dobry/spatny celek ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...