Přejít na obsah

Ukradli mi obě SPZ 3C5 3325


Dan123

Doporučené příspěvky

Ahoj klubáci,

dnes mi v Lodenicích u Prahy ukradli obě SPZky. RZ je 3C5 3325. Prosím proto všechny, (co kdyby náhodou) kdyby jste viděli auto s touto SPZ, dejte vědět.

Normálně jsem tak na****ej, že kdybych ho u toho auta chytil, tak mu zlámu obě kolena i ruce, parchant jeden...

Jen pro představu: auto je na úvěr, takže to pro mě znamená zajít do leasingovky, vyžádat velkej techničák, pak vyřídit nové SPZ, malej

techničák, novou smlouvu povinného ručení, dálniční známku...Takže běhání na 2 dni minimálně..

Krádež jsem samozřejmě oznámil na policii. Stalo se to u pizzerie, ve které jsem s manželkou a dětma seděl (cca 30min...)

Jindy na nauto koukám, nebo se alespoň snažím zaparkovat tak, abych na auto viděl, bohužel dnes jsem měl smůlu...

Takže kdyby jste někdo něco zahlédl, dejte vědět, díky moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Jedna RZ stojí 200,- Kč plus správní polatek 50,- Kč, takže 450,- Kč celkem.

Přesně tak, ještě jsem se nesetkal s případem, že by odcizili přišroubované značky, vždycky jen ty, co byly nacvaklé v rámečkách. Každý kdo se tomuto chce vyhnout, tak šroubuje nebo nýtuje. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ukradli 2x značku z felicie, poprvé když byla měsíc stará - na dovolené u Písku - čekání 3 hodiny na příjezd policie + 2 hodiny sepisování protokolu, prohledávání terénu = půl dne zdržení při odjezdu z dovolené + lítačka leasing a vyřízení nových značek, tehdy tuším za 300 a podruhé 2 dny po první STK před panelákem v Ostravě Hrabůvce, byla přišroubovaná pořádně, vyrval to z plechu zadních dveří tak, že je prohnul a vytrhnul ty plastové držáky ven. Tehdy ty značky šlohli asi z 5 aut, všechny měly novou STK a byly to jen zadní značky. Opět stejný postup - půl dne na policii - zápis rychlostí blesku = semtam uhodí na klasickém psacím stroji + další 2 hodiny na evidenci motorových vozidel, naštěstí už byl leasing splacený, ale velký techničák jsem měl poškrkaný neuvěřitelně, nedělali nový zápis, je vždy škrtli starou SPZ a napsali to rukou kam se to vešlo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...