Přejít na obsah

BRZDOVE TRMENY - BARVENI


Davon

Doporučené příspěvky

Ahoj.

Dá se koupit barva na třeny aby nebyla ve spreji jako jen na natření ručně?? A případné zkušenosti díky

Já osobně jsem natíral nedávno Hammeritem a bez problémů. Koupil jsem si tu nejmenší plechovku a ještě mi toho dost zbylo. Dělal jsem dopředu světle zelenou a dozadu na bubny stříbrnou. Fotky jsou o pár pozic zpět :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Dá se koupit barva na třeny aby nebyla ve spreji jako jen na natření ručně?? A případné zkušenosti díky

Já osobně jsem natíral nedávno Hammeritem a bez problémů. Koupil jsem si tu nejmenší plechovku a ještě mi toho dost zbylo. Dělal jsem dopředu světle zelenou a dozadu na bubny stříbrnou. Fotky jsou o pár pozic zpět :)

A kolik zhruba ta plechovka příde ???Toho Hammeritu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Dá se koupit barva na třeny aby nebyla ve spreji jako jen na natření ručně?? A případné zkušenosti díky

Já osobně jsem natíral nedávno Hammeritem a bez problémů. Koupil jsem si tu nejmenší plechovku a ještě mi toho dost zbylo. Dělal jsem dopředu světle zelenou a dozadu na bubny stříbrnou. Fotky jsou o pár pozic zpět :)

A kolik zhruba ta plechovka příde ???Toho Hammeritu?

Pokud se nepletu cca. 120,- Kč :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si konečně taky už koupil barvu na brzdy. Po poradě s prodejcem jsem vzal ALKYTON, je to něco jako Hammerit, jenom to vyrábí amíci. Nakonec jsem se opět rozhodnul pro zelenou, odstín 6001. Měl jsem zelenou na své zelené Felicii a bylo to super. Tak teď jen najít aspoň jeden den čas a jdu na to.

A pro ribaca: Jestli máš zelnou Oktu, tak to natři taky zeleně.

post-5941-1179056561_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Dá se koupit barva na třeny aby nebyla ve spreji jako jen na natření ručně?? A případné zkušenosti díky

Já osobně jsem natíral nedávno Hammeritem a bez problémů. Koupil jsem si tu nejmenší plechovku a ještě mi toho dost zbylo. Dělal jsem dopředu světle zelenou a dozadu na bubny stříbrnou. Fotky jsou o pár pozic zpět :)

Podle mě je Hammerite správná volba. Mám vlastní zkušenost - kurňa, ta drží jak sviňa :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Dá se koupit barva na třeny aby nebyla ve spreji jako jen na natření ručně?? A případné zkušenosti díky

Já osobně jsem natíral nedávno Hammeritem a bez problémů. Koupil jsem si tu nejmenší plechovku a ještě mi toho dost zbylo. Dělal jsem dopředu světle zelenou a dozadu na bubny stříbrnou. Fotky jsou o pár pozic zpět :)

A kolik zhruba ta plechovka příde ???Toho Hammeritu?

Pokud se nepletu cca. 120,- Kč :p

Souhlas, taky mě to přišlo zhruba na stejný prachy a výsledek je 100%!!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Hosi jakou barvu k bile karoserii ? :) ted tam mam cervenou a vzadu cerveno-stribrnou

Nechat cervenou nebo nejakou jinou ? Poradte :)

A jakej typ barvy ste vzali na napis FS-III ? - myslim jestli taky Alkyton ,Hamerit... nebo jenom nejakej sprej

Editováno: , autor: Planeta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi jakou barvu k bile karoserii ? :) ted tam mam cervenou a vzadu cerveno-stribrnou

Nechat cervenou nebo nejakou jinou ? Poradte :)

A jakej typ barvy ste vzali na napis FS-III ? - myslim jestli taky Alkyton ,Hamerit... nebo jenom nejakej sprej

Čau, na bílé Octě bych asi nechal ty červený třmeny. A na nápis napiš Milanovi II, on to tak měl nabarvený. Včera jsem u něj byl a měl je v garaži sundaný. Prý to přetřel a pak utřel hadrou a barva zůstala v nápise. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi chci barvu takovou jaká je na RSku ale bohužel nevím jaky je to odstín ta barva není ani moc světla ani moc tmavá prosím písněte mě to číslo díky :palec2:

Tak přesný číslo ti nikdo asi neřekne. Já osobně při koupi jsem nenašel na plechovce číselné označení barvy, ale jen slovní. Bral jsem Hammerit. O pár příspěvků uvidíš i výsledek na kole. Ve skitečnosti to vypadá líp, než na fotce. Foceno to bylo večer s bleskem a chytlo to jinou barvu. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej hola chlapci, nezkoušel jste někdo ty třmeny a bubny opískovat a vzít práškovou barvou??? Zajímalo by mě, jestli to vydrží, abych to nemusel pořád šmrdlat.

A ještě maličkost, co tak asi vydrží buben, kdy je čas ho vyměnit?

jelikož mám vzadu taky bubínky, tak jsem nakonec po všech letitejch pokusech došel k názoru, že nejlepší je vzít na černo a barvit jen třmeny. Přece je to jenon lepší, než vykřičet, že nemám zadní brzdy IN :p:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně jsem se překecal a jeden večer po práci jsem na to vletěl použil jsem Hammerit !!!

Vše dopadlo dobře nanesl jsem dvě vrstvy a vypadá to dobře ale jen mám strach abych párkrát pořádně zabrzdil a šel by mě kouř od brzd !!Doufám že ne!

a čas na pivko! :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej hola chlapci, nezkoušel jste někdo ty třmeny a bubny opískovat a vzít práškovou barvou??? Zajímalo by mě, jestli to vydrží, abych to nemusel pořád šmrdlat.

A ještě maličkost, co tak asi vydrží buben, kdy je čas ho vyměnit?

jelikož mám vzadu taky bubínky, tak jsem nakonec po všech letitejch pokusech došel k názoru, že nejlepší je vzít na černo a barvit jen třmeny. Přece je to jenon lepší, než vykřičet, že nemám zadní brzdy IN :p:p

Za to, že máš vzadu bubny se nemusíš vůbec stydět!!! Jde o funkci. Když jsem se ptal MilanaII, který o tom něco ví, řekl mi, že bych výměnou mohl udělat i chybu. Bubny vzadu jsou na místě a není důležíté mít vzadu kotouče. Můj názor. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej hola chlapci, nezkoušel jste někdo ty třmeny a bubny opískovat a vzít práškovou barvou??? Zajímalo by mě, jestli to vydrží, abych to nemusel pořád šmrdlat.

A ještě maličkost, co tak asi vydrží buben, kdy je čas ho vyměnit?

jelikož mám vzadu taky bubínky, tak jsem nakonec po všech letitejch pokusech došel k názoru, že nejlepší je vzít na černo a barvit jen třmeny. Přece je to jenon lepší, než vykřičet, že nemám zadní brzdy IN :p:p

Za to, že máš vzadu bubny se nemusíš vůbec stydět!!! Jde o funkci. Když jsem se ptal MilanaII, který o tom něco ví, řekl mi, že bych výměnou mohl udělat i chybu. Bubny vzadu jsou na místě a není důležíté mít vzadu kotouče. Můj názor. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...