Přejít na obsah

šelest z míst klikového ústrojí


ganyb

Doporučené příspěvky

zdravim,

jiz delsi dobu pozoruji,ze mi nejak selesti od motoru.....zvuk podobnej,jak kdyz jsem mel Faforita.Vychazi to nekde od klikoveho ustroji,takove kovove selesteni,jako kdyby bylo neco uvolnenyho.Jsem si jistej,ze to neni normalni zvuk na volnobeh u Fabie....ale provozu to nevadi...jezdim s tim.Nevite co to tam rachoti ???? Diiiky :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co to je za motor?

1.4 MPI 50kW , jeste dodam i kdyz na volnobeh dam 4000ot/m tak to chrasti cosi porad,tedy mam pocit,ze to kovovy chrasteni se nijak nemeni pri zmenach otacek..at pridavam nebo ubiram plyn...mele si to svuj rytmus :huh:

Editováno: , autor: ganyb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.4 MPI 50kW , jeste dodam i kdyz na volnobeh dam 4000ot/m tak to chrasti cosi porad,tedy mam pocit,ze to kovovy chrasteni se nijak nemeni pri zmenach otacek..at pridavam nebo ubiram plyn...mele si to svuj rytmus :huh:

Ahojdec nerachta ti nahodou rozvodovej retez????pokud tam teda uz nemas remen :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.4 MPI 50kW , jeste dodam i kdyz na volnobeh dam 4000ot/m tak to chrasti cosi porad,tedy mam pocit,ze to kovovy chrasteni se nijak nemeni pri zmenach otacek..at pridavam nebo ubiram plyn...mele si to svuj rytmus :huh:

já jsem si to myslel, když jsi před tím psal, že ti to připomíná Favorita :) . Tohle je více méně stejný motor, takže stejná může být i příčina.

Editováno: , autor: Wittmann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...