Přejít na obsah

Kam jezdíte čistit klimu?


TGM1917

Doporučené příspěvky

Jednou jsem byl u kruháče u Kosmonos co je teď Kia a Fiat, tam chtěli 1500 a podruhý jsem byl u jednoho garážníka u hlavního nádraží, projedeš přes koleje ten velkej přejezd a po pravý straně je takovej dvůr, těsně před druhým přejezdem, je to v úplně levý garáži a tam chtěl asi 1000,- Jinak co vím tak ještě na hejtmance v Nissanu a možná v Hrdlořezích u Dlouhých.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že tu klimu opravují a plní v Kolíně v Sendražících. Nevím přesně kde, ale určitě by ses doptal. Sendražice jsou mrňavý. Kámoš tam byl s mazdou 626 a byl spokkojenej.

Díky za rady! Klima šlape a nesmrdí. Měl jsem na mysli jen prostě jarní údržbu, aby mě někde nezradila. Jezdím s ní pořád, vyhovuje mi mít za jízdy zavřená okna :) Nevěděl jsem, že ji stačí jen změřit.. Takže pořeším údržbu. kouknu v Sendražicích. Díky! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jen poradim, nejdriv si to nech jen zmerit nekym, jestli tam mas dost, aby si zbytecne nezaplatil 1000 Kc za nic. Kdyby ti ta klima utikala, tak bys to myslim za chvili poznal.

No nevím- ten, kdo to umí "změřit" to umí i naplnit, a ten kdo to nepozná, tomu se raději vyhni. takže rada by měla být spíš taková: Vyhni se plničům klimy, kteří znají jen to kde se napojit a který čudlík na plničce zmáčknout a najdi spíš někoho kdo ti to otlakuje, vyvakuuje a naplní a to poctivě.

A to vlastní čištění- já doporučuji nebýt líný a demontovat ventilátor (pod spolujezdcovýma nohama) a tak se dostanete přímo na těleso výparníku a radiátoru, vyfoukat vzduchem (pozor- nepoškodit lamely)- bývá tam nepořádek- a přímo na těleso výparníku aplikovat sprej....a pak podle návodu-výdechy apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím- ten, kdo to umí "změřit" to umí i naplnit, a ten kdo to nepozná, tomu se raději vyhni. takže rada by měla být spíš taková: Vyhni se plničům klimy, kteří znají jen to kde se napojit a který čudlík na plničce zmáčknout a najdi spíš někoho kdo ti to otlakuje, vyvakuuje a naplní a to poctivě.

A to vlastní čištění- já doporučuji nebýt líný a demontovat ventilátor (pod spolujezdcovýma nohama) a tak se dostanete přímo na těleso výparníku a radiátoru, vyfoukat vzduchem (pozor- nepoškodit lamely)- bývá tam nepořádek- a přímo na těleso výparníku aplikovat sprej....a pak podle návodu-výdechy apod.

Škoda servis KOlín- směr na Tři Dvory.(Bývalý Citroen) minulý rok jsem tam byl a naprostá spokojenost. Změřili, doplnili, doplnily olej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...