Přejít na obsah

MAXI DOT-jak na to bez kodu auta


paldous

Doporučené příspěvky

Zdar lidi,

koupil jsem MAXI-DOT do OII 1.9TDI 08/2008 a nemuzu to nejak rozchodit, vsechny kody k MAXI-DOTu mam jen mi chybi kod ze stitku kterej ma bejt na klicich... v skodovce jsem se skousel ptat jestli by to vedeli namontovat a u nas v skode mi tvrdej ze to jeste nedelali (nechci si nechat delat pokusy na mym aute), nemate nekdo nahodou napad jak se dostat ke kodu od auta, prej je to ted vse online cez mladou boleslav a na pc jim to nezobrazi, nevi nekdo jak vycist kod auta cez kabel? Pripadne nenasel by se tu nekdo, kdo by to vedel vycist pripadne aspon nainstalovat ten MAXI-DOT i bez kodu auta? Muze to bej z cele ceske nebo slovenske republiky, uz jsem pomalu zoufalej jak to namontovat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ten samej problém. Zkoušel jsem to i v autosalónu Klokočka v Praze, kde mi řekli, že už to dělali. Tak jsem myslel, že to bude konečně v pohodě a po 1a půl hodině čekání mi řekli, že jim to vypisuje nějakou chybu v němčině, které nikdo nerozumí, tak mi do auta zas vrátili zpět staré budíky bez maxidotu. Pokud sezeneš někoho, kdo ti to dodělá, tak dej vědět - budu další na řadě!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud máte 2008 musíte mít Fazit budíky,protože už máte fazit jednotky.

Jinak pin z 2008 by měl poslední SUper Vag umět.Ale poslední!!!!

Ahoj Cosby,

ja jsem od tebe pred nedavnem kupoval ty budiky, nevis jestli byli Fazit?

Jinak vtedy jsi mi rekl kdyz jsem byl u tebe ze ten PIN neumis zjistit, tak ted nevim jestli uz umis taky ten PIN zjistit, nebo ne?

Mas uz ten posledni Super Vag?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Cosby,

ja jsem od tebe pred nedavnem kupoval ty budiky, nevis jestli byli Fazit?

Jinak vtedy jsi mi rekl kdyz jsem byl u tebe ze ten PIN neumis zjistit, tak ted nevim jestli uz umis taky ten PIN zjistit, nebo ne?

Mas uz ten posledni Super Vag?

Super Vag nemám a fazit nebyly,měly pin,tam nejsou fazit zapotřebí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak po dalsi zkousce jsem zjistil, ze PIN kod imobilizeru u meho auta je 5-ti mistny, vi nekdo jak namontovat MAXI-DOT budiky s 5-ti mistnym kodem imobilizeru? budiky maj standardny 4-mistny kod, ale immo ma 5-ti mistny, poradi nekdo jak na to?

a ty uz si pin zjistil co mas v aute zatim bych rek ze stary budiky do facit auta nedal chtel sem taky skusit ale nebylo kdy a na cem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ty uz si pin zjistil co mas v aute zatim bych rek ze stary budiky do facit auta nedal chtel sem taky skusit ale nebylo kdy a na cem

ano, pin uz jsem zjistil, ale stejne to nechce vzit....budiky nejsou stary, jsou to 2008 a auto je taky 2008, rozdil medzi budikama a autem je 6 mesicu...budiky nejsou fazit ale kdyz zadas kod budiku tak auto ho veme, jen ten pin kod auta nechce pak vzit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, pin uz jsem zjistil, ale stejne to nechce vzit....budiky nejsou stary, jsou to 2008 a auto je taky 2008, rozdil medzi budikama a autem je 6 mesicu...budiky nejsou fazit ale kdyz zadas kod budiku tak auto ho veme, jen ten pin kod auta nechce pak vzit....

cim si to delal vag-com to nepude ale rek bych ze uz je tam jina verze immo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylo to děláno SuperVagem pak i Vag Comem 904 beta kdyby to náhodou uměl

5 ti místný kód přijme motorová jednotka i imobilizér

po zapojení druhého panelu přistupový kód přijat pak 50 čekačka zadání 5 místného kódu vypíše se VIN a v zápětí dopíče "ne OK" a tím to končí

podle mě budíky neumí převzít 5ti místný kód z auta a odstaví to

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylo to děláno SuperVagem pak i Vag Comem 904 beta kdyby to náhodou uměl

5 ti místný kód přijme motorová jednotka i imobilizér

po zapojení druhého panelu přistupový kód přijat pak 50 čekačka zadání 5 místného kódu vypíše se VIN a v zápětí dopíče "ne OK" a tím to končí

podle mě budíky neumí převzít 5ti místný kód z auta a odstaví to

Commandrem ste to nahodou neskouseli sou tam celkem 3 moznosti pouziti pinu skusim se na to zeptat primo vyrobce jestli by to neslo mam posledni verzi stalo by to za pokus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...