Alf

Nefunkční dálka originál Octavia

183 příspěvků k tomuto tématu

Zdravim nedavno jsem koupil Octavu 2,5 2009 1.9 tdi 77kw, bohuzel mi vsak klekla baterka, baterka vymenena, vsechno ok az na DO, zkontroloval jsem pojistky centralu (zvlastni bylo ze po vytazeni pojistky mi zhaslo bocni dverni osvetleni - v manualu varone svetlo prednich dveri), vymenil baterku v DO (ledka na klici blika), zkousel synchronizaci  viz. navod v obsluze, zmacknout tlacitko a do minuty odemknout. Nic nepomohlo.  Muj DO je 3 tlacitkovej vystrelovak, predpokladam ze origo. Viz obrazek DO. Jakekoliv napady budou vitany. Diky

Upraveno uživatelem Marko_D
1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den mám Octavií 1.8 rv1998 s centralem na do typ viz foto mám jen jeden ovladač a potřebovala bych druhy dá se sesynchronizovat jiný typ ovladače z druhého auta stejne motorizace  taky originál nebo musím sehnat stejný děkuji

image.jpg

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Odesláno (upraveno)

Údajně je dávalo se to i do Fabii, popřípadě nevíte někdo co je to za tip a zda se to dá ještě sehnat?

Upraveno uživatelem Evule111
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na tom ovladači nejsou žádné informace? Může to být originální příslušenství Škoda.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nejsou ale zde na fóru jsem našla sice u Fabie že to origo je  jen ten tip tam taky napsali mám možnost mít origo ovladače s jiného auta (stejný rok i motorizace) ale je to jiný tip tak mě zajímá jestli to půjde sesynchronizovat 

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dobrý den pánové,

Vím, že položím otázku stokrát obkecanou. Přestalo nám na Oktě I 66Kw r.v.2004 dovoz z Dánska reágovat dálkové ovládání. Klíček dvoutlačítkový pevný (asi vajco). Zkoušel jsem různé návody, jak klíč spárovat, ale žádný kladný vysledek se nedostavil. Při jednom pokuse se LED na klíči rozblikala. Dočetl jsem se, že může být problém s anténou. Protože se mi zdá že je klíč funkční, normálně bliká jak má. Zkoušel jsem i výměnu baterie, napíchnutí na počítač, ale nic. Jak spolehlivě najít závadu. 

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vyzkoušet jiný klíč. Klidně nějaký od známého. Klíče lze smazat, takže známý pak Tvoje auto odemykat nebude.
Anebo opačně, Tvůj klíč naučit jiné auto.
Nic rychlejšího a jednoduššího není.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se