Přejít na obsah

Kontrolka zapnutých pásů


dzordzi

Doporučené příspěvky

staré modely to nemají ;)

:wallbash: tot prúser... a ja že to niekto odpojil.... prečo potom tam dávajú kontrolku aj zo žiarovkou??,..... a totok mám v kódoch.... 3QT = 3-bodový samonavíjecí bezp. pás vpředu při nehodě napínaný, výškově seříditelný...- čo to jééé????? :rtfm: to mi aj funguje potom???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta kontrolka nemá nic společnýho s tím že máš 3-bodový samonavíjecí pás napínaný. Ta je jako signalizace NEZAPNUTÝCH pásů....ale musíš to mít aktivní....pokud je to aktivní, tak svítí a je i zvukový signál než pás zapneš...ale to asi víš :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Rád bych ji aktivoval ve VAGu. Muže mi někdo pomoct kde se aktivuje?

Budiky mám kodovaný pro funkci s kontrolkou, po zapnutí klíčku mi kontrolka svítí a zhasne jako jedna z posledních.

Řekl bych že to mam deaktivovaný ve VAGu, ale nevim kde to je, nikde jsem nic nenašel, ani jiný podobný téma.

Nemáte ještě náhodou schéma zapojení sedačky? Přijde mi že tam mam moc konektoru (mam jen spinač pasu,vyhřívání).

Možná že mi fyzicky nefunguje ten spínač-ale nevim kterej je to konektor a jak a kdy spíná.

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svorkovnice pro pás řidiče je pod sedačkou a je černá a má dva piny vede od ní káblík k zámku pásu ,ten se spíná tak že je zastrčena zástrčka.Pod sedačkou můžeš mít svorkovnice ,vyhřevy, bagy ,a pásy teda pokud nemáš sedačku v elektrice.A pokud jde o aktivaci takto se dělá vagem .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svorkovnice pro pás řidiče je pod sedačkou a je černá a má dva piny vede od ní káblík k zámku pásu ,ten se spíná tak že je zastrčena zástrčka.Pod sedačkou můžeš mít svorkovnice ,vyhřevy, bagy ,a pásy teda pokud nemáš sedačku v elektrice.A pokud jde o aktivaci takto se dělá vagem .

Takže jsem se moc nespletl. Typoval jsem to na tu 2pin konektor černej, zkousel jsem ho odpojit,pripojit, pripnout pas atd. Ale jak rikam, asi to mam deaktivovany.

Nevíš teda kde se to tam aktivuje? Ja jsem snad prošel všechny parametry přizpůsobení ale nějak jsem nic nenašel. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak si prisel na to, ze to mas deaktivovany ve vagu? Pokud ti po zapnuti klicku sviti ta kontrolka a pipa gong tak je vse OK. Kontrolka ma zhasnout par sekund po zapnuti at ses nebo nejses pripoutanej. Pokud ses pripoutanej, tak nesviti vubec, pokud nejses, tak se rozsviti ale jen na chvili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čoveče blbě jsem to přečet a celou dobu přemýšlým jaký cikáni jeli v tramvaji nepřipoutaný ...

Jinak já to měl v OI takhle, kontrolka se po zapnutí klíčku vždycky na chvíli nasvítí ale připoutanej = nic, nepřipoutanej to párkrát zacinká, v OII to je jinak, nepřipoutanej svítí furt, jedeš víc jak 20km/h tak to řve :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čoveče blbě jsem to přečet a celou dobu přemýšlým jaký cikáni jeli v tramvaji nepřipoutaný ...

Jinak já to měl v OI takhle, kontrolka se po zapnutí klíčku vždycky na chvíli nasvítí ale připoutanej = nic, nepřipoutanej to párkrát zacinká, v OII to je jinak, nepřipoutanej svítí furt, jedeš víc jak 20km/h tak to řve :)

No tak ja nevim, ale měl jsem za to, že ta kontrolka svítí pořád u O1 (bez zvuku) dokud se nepripoutam. Nevidim nejak smysl ze ta kontrolka po nastartovani zhasne-to tam pak vubec ani byt nemusi. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takto:

1. Kontrolka sviet vzdy po dobu 6 sekund od zatocenia klucom.

2. Ak si zapasany tak nepipa gong.

3. Ak si nezapasany tak pipa gong po dobu tych 6 sekund.

Potom kontrolka zhasne a je klud az do dalsieho startovania. Cize upozornuje prvych 6 sekund a potom uz nic.....

Ak ti iba svieti a nejde gong /pipanie/ ci si zapasany alebo nie, tak mas vadny spinac v zamku bezpecnostneho pasu. Opravit sa neda, treba kupit novy /1250 Sk/. V tvojom pripade spinac hlasi zapasaneho vodica. Cize po dobu 6 sekund nejde gong iba svieti. Ja som mal opacny problem, hlasil mi nezapasany a nedalo sa to vydrzat. Zamena za novy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to co popisujes je standardne spravanie sa...

Tak díky, jen mi to prislo trochu "nelogicke" protoze ve vsech autech ta kontrolka prave svitila dal (i ve fačku ktery jeste mam to tak chodí-i když tam jsem si to dělal sám kol5 ). Tak díky kluci za pomoc, je to pro mne novy auto a v prirucce je to nepresne napsany. Moje chyba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...