Přejít na obsah

Superb II alu kola.


David C3

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Ahoj mám dotaz. Budu teď kupovat Supa 2, 2.0 TDI 125kw  a jsou na tom original TRIFIDY 17. Chtěl bych Siriuse 18 a jde mi o to zda je možné je použít když to není LaK, tedy jestli jsou zapsané v TP? A doporučili by jste tyhle kola ( je to ještě snesitelné z hlediska komfortu) ? Kdyby někdo prodával v Praze tak SZ.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám dotaz. Budu teď kupovat Supa 2, 2.0 TDI 125kw  a jsou na tom original TRIFIDY 17. Chtěl bych Siriuse 18 a jde mi o to zda je možné je použít když to není LaK, tedy jestli jsou zapsané v TP? A doporučili by jste tyhle kola ( je to ještě snesitelné z hlediska komfortu) ? Kdyby někdo prodával v Praze tak SZ.

Díky

 

Já mám na SII L&K  Siriuse 18 a docela mě to tahá za volant a jsou tvrdší :kol-33: , záleží po jaké silnici často jezdíš po rovné silnici OK ale po okrskách to je děs.Zimáky mám 17 a na léto si koupím taky nový 17.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím,

 

uvažuju o nových 17" discích na SUPa II combi a chtěl jsem se zeptat kam až se dá jít u ETky, aby to nečouhalo z auta, nechci nic extrémního jako ET 35, ale jestli je v pohodě třeba ET42-40, aby to nikde nedřelo/nebouchalo do blatníků apod.

 

Dle TP je pro 7,5J X 18 ET 46, tudíž by ET46 mohlo být ok i pro 7,5J X 17. Jestli je tedy moje selská dedukce správná.

 

A ještě jak je to s šířkou ráfku 7 vs. 7,5? Řešíte nějak ETku vzhledem k šířce ráfku?

Můj TP říká toto:

7J X 17 ET 49; 225/45 R17 94W
7,5J X 17 ET 49; 225/45 R17 94W
7,5J X 18 ET 46; 225/40 R18 92Y
 
Dave
Editováno: , autor: Kotlick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...