Přejít na obsah

Superb II alu kola.


David C3

Doporučené příspěvky

Objevil jsem podobné jako Turbine - Rial Lugano, asi dám ty. Líbí se mi černo-stříbrná kombinace.

Nejde mi vložit obrázek...

Tak odkaz i se Supem:

http://www.elektrony.cz/cs/alu-kola/konfigurator/skoda/skoda-superb-3t-2009-2015/kombi/17/#?brand=rial&type=rial-lugano&id=47991&color=14340b&f[producer][]=Rial&relatingPriority=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale je to kompromis, ty krouzky ted mam na neorigo kolech a nedrzi to poradne a centrovani urcite nebude lepsi nez na presne dire, na zacatku se to muze zdat ok, ale jak vsechno zacne reznout v zime, tak to dela problemy. Uz bych nic nez originaly nechtel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale je to kompromis, ty krouzky ted mam na neorigo kolech a nedrzi to poradne a centrovani urcite nebude lepsi nez na presne dire, na zacatku se to muze zdat ok, ale jak vsechno zacne reznout v zime, tak to dela problemy. Uz bych nic nez originaly nechtel.

Jednoznačný souhlas. Já letos dojedu gumy na svých Themistech a poté se budu rozhodovat mezi antracitovými Luxony, případně Phoenix/Sirius používanými v současnosti na SIII. U těch Phoenix/Sirius si však nejsem jist, zda půjdou zapsat do TP (jedná se o 19")

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávali jste někdo na Supa II Combi rozměr 7J x 17" ET 38?

Můžete dát fotku? Je to 1,1 cm ven, tak jestli to už není moc, nečouhá to, nedře a tak.

Mám ET 35 na 18" a kola nelezou, nedřou... (8 x 18 ET35 235/40)

Editováno: , autor: seler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, tak jsem konečně přezul na letní pneumatiky. Bylo to šílené rozhodování, zda jít do 18, ale naštěstí oproti zimním 17 zatím nepozoruji žádné změny k horšímu. 

 

Kola jsou Pegasus(Turbine) ze Superba III, 8J x 18 et44. Pneumatiky klasika 225/40/R18.

post-39648-0-20832600-1464964026_thumb.j

post-39648-0-64289100-1464964123_thumb.j

post-39648-0-38458700-1464964131_thumb.j

Editováno: , autor: skompa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě dotaz. Na kolik foukáte 18ky? :)

Ahoj foukám na 2.9 atm., předek i zadek, obě auta v podpisu. Pneu 225/40 R18 kola myslím Luxon a Sirius, pneu conti sport contact 2.

Loni jsem foukal podle víčka na nádrži na ty nižší tlaky a pneu se začly sjíždět po krajích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jezdím jak kdy. 50% sám a 50% ve 3-4lidech popřípadě s nákladem v kufru 50-200kg.

Vycházím z hodnoty 2.7 atm pro přední kola při plném obsazení +0.2 atm. Zadek foukám stejně, tam je predepsáno tuším pro plné obsazení 3.2atm? Ale to se mě zdá už hodně.

Pokud bych mohl doporučit foukni to na 2.7atm a uvidíš:-) Faktem je že na 2.9atm je supík docela tvrdý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky si to zkuste změřit, když na to teď pořád peče sluníčko, a když třeba jedeš kousek po dálnici... každých 10° C je + 0,1 bar, takže jestli foukal studené gumy v chladný den na 2,9, tak tam má teď třeba i přes tři, tedy už například +0,4 bar oproti předepsané hodnotě. Ale kraje už se nesjíždí no :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...