Přejít na obsah

Maxi Dot - Dodělávka


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

Host Strojvůdce

Jo tak to ti 100pro neřeknu, páč po tý modrý krabičce lítal prstama a já vůbec nestíhal sledovat co dělá, až to tam najednou svítilo vše. Ale bude to tím. Nejdřív tam nesvítilo nic a až když jsem chtěl ještě to radio tak to tam hned měl. Mezitím co zkoušel zrušit to čidlo oleje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hotovóóóóóóó. -_-:D:worthy

Akorát cestou jsem zjistil, že mi neukazuje otevřené dveře. Takže dotaz. Kde to nakódovat. V centrální ŘJ? Nedávno jsem ji měnila nejspíš se na to pozapomnělo, navíc to se starejma budíkama bylo bezpředmětný.

Jo a pan VAG měl nějakej problém se zrušením čidla oleje. V tom kanále 39 to nešlo přepsat na 0. No pak si došel pro nějakou chytrou literaturu a chvíli se v tom hrabal a s autem se děly divný věci a najednou že prej hotova a už to maká jak má. :D

no vidis dockal ses - hned to vypada lip ze ? :D-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no me kdyz to kodoval, tak se zeptal na vybavu a jesti tam mam cidla a pak to podle toho nakodoval, jen to co mam.....

nevim proc to vsichni ostatni koduji, tak ze aktivuji uplne vsechno a az pak to zase deaktivuji?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Strojvůdce

Já ani nevím jak to kódují, natož co kódují. :D Ale budu rád, když někdo poradí, kde kódovat, aby fungovala signalizace otevřených dveří. Teda jestli to u mně půjde. Možná taky ne. Klasik bez jakékoliv výbavy. Teda s maxikem. :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no me kdyz to kodoval, tak se zeptal na vybavu a jesti tam mam cidla a pak to podle toho nakodoval, jen to co mam.....

nevim proc to vsichni ostatni koduji, tak ze aktivuji uplne vsechno a az pak to zase deaktivuji?

ono to bude asi Bobíku pro to,že maxidot je z výroby nakódovan na full verzi a pokud to dáváte do aut,co toho polovinu nemá,tak se to musí odkódovat.Montoval jsem jich snad už asi 10 a vždy to tak bylo.

Co se týče toho,že nezobrazuje otevřené dveře,možná bych si věděl rady,ale musel bych to mít tady.Jinak tedy ale musíš mít origo centrál z výroby a funkční všechny mikrospínače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Strojvůdce

Aha, no tek centrál nemám, takže smůla. Ale jestli někdy pojedu kolem, tak se určitě stavim. Dík za info. :D

No a ještě řeším takovou drobnost, na starejch budíkách jsem se nepodíval na stav paliva a teď na novejch přem´ýšlím, jestli jsem tam neměl víc? Je možný vrátit tam starý budíky, zapnout klíček, podívat se na palivo, vypnout klíček a vrátit nový? Bez použití VAGu, resp aniž by se zapsala nějaká chyba? Já myslim, že to asi nejde, ale stejně se zeptám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Strojvůdce

Dobrý. Takže už teda jen zvídavá otázka, ať mám úplně jasno a dám už pokoj. :D Když tam dám ty starý budíky, bude to s nima bez jkéhokoliv kódování jezdit? Jestli to dobře chápu, tak jsou budíky přizpůsobený k autu, takže teda je jedno, který tam teď dám (starý nebo nový) a bude to šlapat? Né, že bych se na to chystal, ale zajímá mne to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šlapat to asi nebude,i když jistý si nejsem.Měl jsem tu auto-dokonce i svoje,kde to šlo a u jiného to nešlo,ale myslím,že u IMMO III to nejde,musely by se znova nakódovat,ale na zkoušku palivoměru by to mělo stačit.Nicméně raději bych to zkoušel s tím,že se to třebas bude muset znona nakódovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Strojvůdce

Tak jsem budíky prohodil kvůli palivu a je tam malej rozdíl. Na novejch jsem už v rezervě (už asi 30km) a v původních ještě zbývá kousek do rezervy. Takže ještě proběhne zítra korekce. Jinak při prohození žádný problém nenastal (nestartoval jsem) a s novýma to opět jezdí. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • Pawouk změnil název na Maxi Dot - Dodělávka

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...