Přejít na obsah

Koupě


Luka73

Doporučené příspěvky

Tak jsem si koupil po deseti letech zase Škodovku....To byl asi úlet.Říkám si koupim jí v autosalonu starší(na novou nemám) aspon nekoupim nějakej vrak dotáhnutej z německa a sestavenej ze dvou bouraček.Našel jsem si na Auto plus krásnou OctaviaII DSG combi 09/05. měli ji u SCHONERA v K.Varech. Hned druhý den po koupi jsem zjistil že byla bouraná zepředu i ze zadu a přesně po měsíci mi odešlo turbo.Tak to nabourání bych ještě skousl,ale že mě i s tím turbem poslali do p....e. Tady v čechách už se asi nedá věřit ani značkovým autosalonum!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo u nás stím nic neuděláš ... mám taky OII,ale naštěstí vše OK.Koupil jsem na kšeft Fabii I a hned při pohledu jsem viděl že je dělaný nový lak (předek) otevřel kapotu a bylo to jasné,auto bylo bourané,samozdřejmě bylo psáno "nebourané" vzhledem k tomu,že jsem ji potřeboval,neřešil jsem to..odborník to nvůbec nepozná a bylo mi jasné,že nemá najeto 68 000km,ale tak 160 000km podle pedálů a řadičky..serviska samo nebyla. U nás to prostě nemá smysl :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si koupil po deseti letech zase Škodovku....To byl asi úlet.Říkám si koupim jí v autosalonu starší(na novou nemám) aspon nekoupim nějakej vrak dotáhnutej z německa a sestavenej ze dvou bouraček.Našel jsem si na Auto plus krásnou OctaviaII DSG combi 09/05. měli ji u SCHONERA v K.Varech. Hned druhý den po koupi jsem zjistil že byla bouraná zepředu i ze zadu a přesně po měsíci mi odešlo turbo.Tak to nabourání bych ještě skousl,ale že mě i s tím turbem poslali do p....e. Tady v čechách už se asi nedá věřit ani značkovým autosalonum!!!

kde si ji kupoval??..hajzlove dneska

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si koupil po deseti letech zase Škodovku....To byl asi úlet.Říkám si koupim jí v autosalonu starší(na novou nemám) aspon nekoupim nějakej vrak dotáhnutej z německa a sestavenej ze dvou bouraček.Našel jsem si na Auto plus krásnou OctaviaII DSG combi 09/05. měli ji u SCHONERA v K.Varech. Hned druhý den po koupi jsem zjistil že byla bouraná zepředu i ze zadu a přesně po měsíci mi odešlo turbo.Tak to nabourání bych ještě skousl,ale že mě i s tím turbem poslali do p....e. Tady v čechách už se asi nedá věřit ani značkovým autosalonum!!!

Já se v tom moc nevyznám, ale jak to souvisí přímo se zančkou Škoda? Podle mě se tohle mohlo stát u každého auta (bouračka) a turbo.. hmm celý koncern VW tím trpí, jiné značky mají zase jiné neduhy. Prostě je to spotřebák. Spíše jde o to dát si fakt pozor co člověk kupuje. Jinak 6 měsíců záruka na automobil z druhé ruky dle občanského zákoníku platí, zejména pokud se jedná o skryté vady. Tady ovšem také záleží jak je napsaná kupní smlouva. Osobně kupuju auto raději přímo, né přes bazar. Ale je to vcelku jedno... tam i tam si člověk svým vlastním rozumem musí dát pozor co to vlatně kupuje. Aut je všude mraky, takže když se mi na nějakém něco nelíbí, pryč od něj.

Enjoy ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je vrchol...asi bych to nevzdal i když je pravda záleži na tom jakou smlouvu s nima jsi podepsal.

Jsou to podvodníci.Našel jsem to na Auto-Plus ty jejich záruky mi vůbec ani nedali do smlouvy tak jak to inzerujou na netu.Prostě jsem uletěl,ale mám aspoň nový turbo:-) Za 26tis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic si s toho nedělej,já koupil OII taky přes auto plus a taky údajně nebouraná pravidelný servis u nich a ve finále po měsíci zjištěno- bourané na předek,serviska dopsaná a kdyby jste viděli tu údajnou perfektní výstupní kontrolu před prodejem tak by vám bylo na blití.po měsíci šla z baráku došel jsem k přesvědčení,že jedině novou atak jsem taky udělal. A přesně jak se píše- reklamace,smích a jen se klidně suď blbečku. Zmíněný prodejce auto plus STRAKONICE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to trošku hektik.A hlavně když jsem si ho prohlížel tak bylo špinavý jak p...e a při předání už jsem byl rád že jsem odtamtud vypadl.Moje chyba.Ale nečekal bych že ve škodovce se mi tady to stane.Spíš bych to čekal někde v bazaru...To bourání moc neřešim vypadá to jen na plechy,ale to turbo mě docela se.e!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to trošku hektik.A hlavně když jsem si ho prohlížel tak bylo špinavý jak p...e a při předání už jsem byl rád že jsem odtamtud vypadl.Moje chyba.Ale nečekal bych že ve škodovce se mi tady to stane.Spíš bych to čekal někde v bazaru...To bourání moc neřešim vypadá to jen na plechy,ale to turbo mě docela se.e!!!

Zdravim.....chtěl jsem se zeptat, kolik má auto najeto km??

Já teda auto taky kupoval v AUTOPLUS, ale bylo to auto jednoho z prodejce ... Serviska vypadá, že teda sedí a když jsem to u kamaráda projížděl testrem laku, tak byl trošku stříkaný zadní lem blatníku, jinak OK .... Ale tedka se mi začal ozývat setrvák :feve:

Editováno: , autor: RemyZero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

230tis DSG tak se setrvákem snad problem nebude.Serviska vypadá taky ok.Bylo to firemní auto tak ty na tom snad nešetřili

No tak se nediv, že TURBO už dosloužilo ... jestli to bylo originální TURBO, tak vydrželo dost.... No jestli Tě setrvák nerachtá, tak už ho asi budeš mít vyměněný, protože tady na forum snad skoro každý řešil problém se setrvákem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokud si to kupoval jako nebourany, tak bych jim to vratil. Az ji budes v budoucnu prodavat, tak s tim muzes mit problem. Aut je vsude jako smeti a ne kazdy si bouranou koupi, pokud nevi, jak byla bouchla. Mas ji bouchlou zepredu, zezadu a kdovi co jeste... Jako si se zamiloval do tehle, zvladnes to i do jiny. Jen je problem toho, co si uz do toho nacpal. Ale i to by snad slo nejak poresit.

Editováno: , autor: jofree
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohužel turbo je skrytá závada-asi ho nikdo nerozdělavá, je jasné že tě to mrzí solidní prodejce by ti kompenzoval-sleva na díl, práce zdarma atd

jeidný co ted mužeš udělat udělat jim reklamu a pořádnou ;)

jinak musím se zastat bazaristů, víte oni jsou to lidi jako ostatní a jsou tací, který vydělavají rychle a tací co vydělavají pomalu a budují si jméne(neříkám že jich je většina)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...