Přejít na obsah

Fabia-co mě ještě čeká??


Bavo

Doporučené příspěvky

Ahoj chlapi,jsem tu nováček,což bude tím,že jsem doposud jezdil v samejch zahraničních vozech starších dat výroby,ale asi jsem dostal rozum,nebo jak to nazvat a zakoupil Fabii2.0 combi rok 03. Jedná se mi o to,na co ještě páni inženýři v továrně při vývoji a výrobě zapoměli. Prozatím mi teklo do auta všema dveřma,což jsem díky tomuto fóru vyřešil polyuretanovým tmelem(silikon moc nevydrží),minulej týden mi praskla stahovačka u spolujezdce,což mě fakt naštvalo a stálo mě to 1500,- na vrakáči-dvě blbý lanka a jeden jezdec..taky mi nehřeje sedačka řidiče,ale na to jsem se pro samou práci ještě nedostal.. Ptám se: je něco,co bych měl preventivně poladit? Auto má najeto origo 50tisíc a je po doktorce,ta asi nic neřešila..díky za tipy! ;)

Editováno: , autor: Bavo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vitam te mezi nami, jo fabie maji svoje klady a zapory zelbohu.

Ktomu signalu radia mas origo nebo uz tam mas neco jinyho?

Jinak dalsi vady co se vetsinou projevujou, jsou tyto: silentbloky ramen, stabilizatoru predni napravy, jinak asi bezne veci jako brzdy, tlumice, vyfuk, naplne atd. Momentalne me nic nenapada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau, tak to co si napisal trapi asi kazdu fabiu, sem tam to nieco ma ale nic vazne ja sam osobne sa nemozem moc stazovat.

inak mam na teba otazku co hovoris na ten 2,0 MPI lebo mi to dost vrta hlavu, ako to jazdi ak to mozes porovnat s nejakou motorizaciou fabie tak budem rad.

p.s.: inak podla mna si kupil asi to najlepsie co si mohol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak popořadě..

-výhody fóra znám,jsem členem BMWklubu,už přes tři roky a tady to vypadá skoro podobně.. ;)

-rádio mám Sony GT200,přiznávám že jsem pod něj ještě nevlezl,třeba je jen špatně zapojený napájení,nebo nevím-hlavně nemám ty origo vytahovací plíšky

-výfuk už jsem měnil,střední a zadní díl,bylo to dost chycený..

-2.0 jsem sháněl dlouho,chtěl jsem jen tohle v kombíku a taky málo km(nestočenejch) a slušnej stav,servisku,prostě takovejch Fábií moc není,no..

je to dobrej motor,měl jsem do teď Kadetta 2,0kombi(a prodělal na něm kalhoty) a tenhle motor má naprosto stejný parametry,proto jsem ho volil a taky jsem měl kdysi služební Fábku 1,4MPi,tak jsem věděl že je to good stroj. Nesnáším auta co nejedou,tohle sice není žádná pila,ale je to solidní na předjíždění a spotřebu mám zatím 8,1 na 2 tis.km,maximálku jsem zatím netestoval.Nejsem závodník,ale mám prostě rád rezervu pod plynem a občas se rád svezu.Nevím co k tomu dál napsat,se ptej konkrétně.

-polyuretan zas není takovej extrém,už jsem to rozebíral,jak jsem dělal tu stahovačku-normálně jsem to odříznul,celkem v pohodě odlamovacím nožem a pak zase máznul zpět...silikon,s tím mám na dlouhodobý působení vody špatný zkušenosti a já se v těch dveřích moc často vrtat teda nechci.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekde jsem tu cetl ze kdyz vytahnes origo radio tak se musi dat jeste antenni zesilovac, stoji cca kolem 200kc aby to hralo dobre, ten co je v antene po vytazeni origa prestane fungovat musel by se zase nejak napojit. Ja ho nemam a jsem spokojeny se signalem u fabky, tatik ho mel na okte a musel ho dat pryc bo to hralo spatne, tak nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekde jsem tu cetl ze kdyz vytahnes origo radio tak se musi dat jeste antenni zesilovac, stoji cca kolem 200kc aby to hralo dobre, ten co je v antene po vytazeni origa prestane fungovat musel by se zase nejak napojit. Ja ho nemam a jsem spokojeny se signalem u fabky, tatik ho mel na okte a musel ho dat pryc bo to hralo spatne, tak nevim

Díky za tip,asi by to mohlo bejt ono,prověřím to! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...