Přejít na obsah

Startér


Gurizha

Doporučené příspěvky

Tohle se řeší v dílenské příručce, hledej, najdeš, stáhneš, spravíš co potřebuješ ...

Ale že si musíme pomáhat, tak tady máš výtažek.

demont_start_r_O1_TDI.pdf

Ale když si přečteš diskuse o tomto tématu, myslím (pokud teda řešíš "dlouhé" startování), že budeš muse měnit starté - za Valeo 11 zubů

Editováno: , autor: Kajman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napiště někdo kolik stojí novej ! díky

Mám nové Valeo, 11zubů za 4t i s poštovným. Rozhodně se neoplatí kupovat Starline, je sice levnější, ale je to Čína a je to podobný jak zadní vzpěry, chtěl jsem ušetřit a málem mi to vyrvalo i banty ze střechy. Takže raději připlatit a mít klidnou hlavu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdary, chtěl bych se zeptat. Mám Š. Oct. 1.9 Tdi 66kW, 1999 najeto podstivých 75000km. Studený start O.K teplý strašně dlouho točí. Myslíte, že by mohl být starter pryč? Zítra zkusím nabít baterku, ale ta je asi rok stará. Nemůže být jen startér špinavej nebo tak něco? díky za odpověď :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já můžu doporučit Magneton, má zajímavou mechanicky šetrnou konstrukci vystavení ozubeného kola při startu (nejsem strojař), stojí necelé 3 litry a podpoříte českou firmu, co je nyní v potížích :mellow: .

Je tam jen drobný rozdíl v uchycení nějaké prkotiny, protože nemá tradiční tvar s elektromagnetem po straně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval jsem jí od jednoho starého chlapa, který vždycky přijel zvednul stěrače, otevřel dveře, aby se guma nemačkala. Volant vůbec neopotřebovanej, pedály taky, tapec atd. jako nové... Já stím jezdím tak 15 tis. ročně. každopádně díky za odpověď na problém se startérem... kol119

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...