Přejít na obsah

Signalizace otevřených dveří


Honza_4

Doporučené příspěvky

Komfortka 799AH cize 2,5 generacia to nevie...... do r. 8/2001

Komfortka 799B cize 3 generacia to vie..............od r. 8/2001 plus minus nejaky pondelok.

V pripade prveho komfortu to nepodporuju absolutne budiky a ani dokodovanim sa to neda spravit. Nie je tam dioda atd... Od vybavy auta to nazalezalo. Ak reaguje kontrolka iba na niektore dvere tak su zle mikrospinace alebo vedenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komfortka 799AH cize 2,5 generacia to nevie...... do r. 8/2001

Komfortka 799B cize 3 generacia to vie..............od r. 8/2001 plus minus nejaky pondelok.

V pripade prveho komfortu to nepodporuju absolutne budiky a ani dokodovanim sa to neda spravit. Nie je tam dioda atd... Od vybavy auta to nazalezalo. Ak reaguje kontrolka iba na niektore dvere tak su zle mikrospinace alebo vedenie.

a aj ked tam mam miesto pre tu diodu iba ze tam ta dioda chyba aj tak sa to neda spravit??? kol119

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoducho ten budik 799AH - 2,5G to nedokaze. Aj ked mu tam das diodu. Komfort ako aj niektore prvky vybavy sa pri OI menili 8/2001. Treba odlisovat datum vyroby a registracie. U Fabky to sa mi zda bolo od vybav a hlavne fabka uz ma trosku inu elektriku. Ako by som to povedal... modernejsiu ????

Editováno: , autor: Eresto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mam O1, jednotku AH = 2,5G, DO origo v klíči (nevystřelovací) Když vyndám a zandám pojistku od budíku tak mi kontrolka otevřených dveří šlape tak jak má ale jen do otočení klíčku v zapalování ..... takže podle toho soudím, že budíky to umí ... podle mě je chyba někde jinde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím, mám problém asi s mikrospínači a potřebuju radu. Když otevřu zadní levé dveře, tak mi maxidot ukazuje, že mám otevřené i zadní pravé dveře. Ale jakmile levé zavřu, signalizuje to zavření všech dveří. Nevíte jak můžou ovlivňovat levé dveře ta pravé? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj,

tak dnes mi to nedalo a tak som demontoval lavy plast pod volantom aby som zistil aku tam mam vlastne tu komfortku a zistil som ze je to 799AH. Ernesto tu pisal ze tato komfortka nevie rozsvietit kontrolku otvorenych dveri a zasa Lukas_TDI tvrdi ze on ma tak isto komfortku AH a ze mu ta kontrolka funguje pokym neotoci klucom v zapalovani, tak uz teraz fakt neviem ci je tato komfortka schopna rozsvietit tu diodu (keby ze ju dospajkujem na urcene miesto) alebo nie.

A dalsia vec je ze som si na budikoch vsimol ze tam je kontrolka otvorenia prednej kapoty ktora taktiez nesvieti a pritom som v zamku na kapote nasiel spinac ktory signalizuje otvorenie kapoty a aj som ho premeral, ukazovalo mi na nom napetie no aj tak ta kontrolka nefunguje :) tak neviem ci je to tak isto zalezitost komfortky???

Editováno: , autor: smolko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
... na budíkách je vidět že tam je ... i kufr, ...

Myslíš tu třetí zleva v prvním řádku?

post-57881-0-92108700-1306517045_thumb.j

Je vůbec někdo komu svítí?

Já ji nenašel vysvětlenou v ani jednom ze tří manuálů, které mám.

Jinak "Otevřené dveře" (druhá zleva v druhém řádku) mi svítí jak při otevřených dveřích tak otevřeném kufru.

Komfortka 799A.

Spínač v kapotě (motor) mají auta s alarmem a pokud ten není ve výbavě a spínač tam je, tak tam je kvůli WIV.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 9 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...