Přejít na obsah

Problémy s elektrikou voda na podlaze za řidičem...?


seler

Doporučené příspěvky

ale to je neoriginál alarm ne ?

origo alarm neumí signalizvat počtem bliknutí příčinu alarmu

4 bliknutí u jablotronu reakce na vstup AL 1 (doplnkové čidla nebo kapota/kufr)

Jj, je tam neorigo, ale bohužel netušim jakej, kam se nejčastěji dává ta krabička?

Teď jsem to zkoušel a 4x blinkr je hlídání vnitřního prostoru. Je možný, že to spustilo kvůli nějaký malý mušce?

Díky moc.

Editováno: , autor: Zer0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po večerním dešti už beru vše s humorem, ucpaný kanálek uvolněn, nové přední okno a u pedálů pod kobercem zase voda...

Tak jsem to konečně našel...

Dvě místa která způsobovala jezero okolo řídící jednotky komfortu:

1. Ucpaný odtokový kanálek pod posilovačem brzd

2. Zatékání vody okolo těsnění stěrače, přímo do izolace hadic výměníku, které vedou do interieru auta..

post-1187-1246906816_thumb.jpg

Editováno: , autor: seler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal som podobný problém. Za vodičom som mal na podlahe asi 5 litrov vody. V motorovom priestore pod čelným sklom je gumová prechodka pre lanko na otváranie prednej kapoty z miesta vodiča. Táto gumová prechodka bola vysunutá pri manipulácii ( vyberanie tesnenia pri čistení peľového filtra a iné ). Kedźe odtokové kanáliky boli upchaté, voda pretekala tadiaľ nakoľko prechod je na vodorovnej spodnej časti vylisovaného plechu.

Voda sa dostávala za vodiča cez prelisy na podlahe , ktoré sú do tvaru vlny a cez otvor do zadu kade vedie výduch ventilácie. Nezdržiavala sa v predu u vodiča lebo podlaha je vyspádovaná do zadu.

To je moja skúsenosť zo zimy 2008.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Kamaráde já mám podobnej problém ale potopa je naopak před zadním sedadlem na straně spolujezdce.Jsou to hektolitry dávám tam hadry a pořád je ždímám a stále ještě leze voda jakoby od středu auta.Nevím co s tím,jinak problém se stropním osvětlením když otevřu dveře ale když zapnu manualně tak jde.Prosím poradte kluci kterej kanálek by to moh být a jak postupovat.Za všechny rady moc děkuju.Škoda Superb 1,9 96kw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mel jsem vodu na podlaze u spolujezdce, kanalek a vsechno kolem baterky a topeni naprosto cisty a suchy. Tak jsme na auto chvilku cakali hadici a hned bylo videt kudy tece voda. V mem pripade se plnily dvere (pri velkym desti nestiha voda odtekat dirama ve dverich protoze jak jsou zavreny, tak diry jsou nad prahem) a voda ze dveri tekla skrz plechovou vypln - za normalnich okolnosti by to melo tesnit, ale kdo to rozebiral treba kvuli foliim jako ja, tak uz to netesni tak dobre. Zamazlo se to silikonem a hotovo.

Stejnej problem mel i bratr na BMW u zadnich dveri, cili to neni nic neobvyklyho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Tak jsem to konečně našel...

Dvě místa která způsobovala jezero okolo řídící jednotky komfortu:

1. Ucpaný odtokový kanálek pod posilovačem brzd

2. Zatékání vody okolo těsnění stěrače, přímo do izolace hadic výměníku, které vedou do interieru auta..

Ahoj taky jsem objevil větší množství vody na podlaze... musím překontrolovat kanály, když jsem tam lil vodu tak voda vytíkala pod auto, zjistil jsem že průchodka kolem hadic topení na dně oddělovacího prostoru je vytažená, ale když se podívám skrze ní vidím pod auto. je možné že teče do auta tudy? Vypadá to že hadice vedou do motoru... už jsem zkusil všechno a nevím kudy tama teče...

Editováno: , autor: KubinoS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Po večerním dešti už beru vše s humorem, ucpaný kanálek uvolněn, nové přední okno a u pedálů pod kobercem zase voda...

Mal som podobny problem ale na strane spolujazdca. Vzdy po dazdi som mal na koberceku vodu. Najprv som myslel ze je to zle tesnenie dveri a le nakoniec mi kamos poradil ze je to zle tesnenie na vnutoenom plechu pod calunenim dveri Tak som tam dal kus silikonu a bolo vsetko ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...