Přejít na obsah

Co takhle sraz Západočeši


Doporučené příspěvky

To je samá kofola a a žádná pepsi lol . Ještě mi napadlo, jestli by sme neměli taky vzít nějakou tu lahvinku něčeho dobrýho. A ještě mi napadlo, co si takhle dát turnaj v bedmintonu. Co vy na to? A taky doufám, že si ten fotbálek zahrajou i naše drahé polovičky.
Hmmm fotbálek ,bedminton a kdo ví co ještě a kdo pujde za mě v pondělí do práce? lol

My ti napíšeme omluvenku :D To už je zařízený :) Martine, tak teda budeš přes noc?

Bohužel Tome,přes noc nezůstanu. Přijedu jen na sobotu buď sám nebo s přítulkou. To mám ještě v jednání. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je samá kofola a a žádná pepsi lol . Ještě mi napadlo, jestli by sme neměli taky vzít nějakou tu lahvinku něčeho dobrýho. A ještě mi napadlo, co si takhle dát turnaj v bedmintonu. Co vy na to? A taky doufám, že si ten fotbálek zahrajou i naše drahé polovičky.
Hmmm fotbálek ,bedminton a kdo ví co ještě a kdo pujde za mě v pondělí do práce? lol

My ti napíšeme omluvenku :D To už je zařízený :) Martine, tak teda budeš přes noc?

Bohužel Tome,přes noc nezůstanu. Přijedu jen na sobotu buď sám nebo s přítulkou. To mám ještě v jednání. lol

Škoda, ale hlavní je, že dorazíš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky,jak je to s místama,jsou zamluvený?

Zejtra tam budu volat, přesně tak , jak mi bylo řečeno.

Volal jsem tam minulej tejden a řekli mi, že ještě neví a že mám zavolat tuto pondělí. Zejtra večer tady bude odpověď z kempu :D Ptal jsem se místo zhruba pro 10 aut. Tak uvidíme, co vymysleli, samozřejmě auta u stanů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...