Přejít na obsah

Pamet sedacky


super(b)man

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem měl auto u autoelekrikaře a připojil to na dia. a říkal ze tam je 10 chyb a nejdou smaznout. Takže by to prý mohl dělat ten panel s ovladacíma tlačítkama a nebo řídící jednotka sedačky(nebo tak něco). Nevíte někdo náhodou jestli se dá ta jednotka,nebo co to je koupit a kolik stoji?

Děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak u mě taky se při nastavovaní a podržení daného tlačítka neozve žádné pípnutí.Ani nevím jestli to tak má být..Pokud chceš ty nastavit novou polohu tak zacvakneš červené tlačítko a jakmile budeš mít tu polohu sedačky kterou potřebuješ tak přidržíš tlačítko 1 nebo 2 nebo 3

Takto to funguje u mě a žádné pípnutí nejde slyšet.Teda pokud to nemám nějak vyplé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při nastavení je potřeba zapnout klíč v zapalovaní a mít zavřené dveře... mě teda taky pípe.. ale zjistil jsem, že u řidiče jde sedák jen zvedat, ale nejde naklápět. Opěradlo funkuje v pohodě, ale sedák jen nahoru a dolu, naklápění dopředu a dozadu nefunguje, ozve se jen mírné lupnutí.. Nevíte někdo co čím to může být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Potrebujem poradiť. Na aute chodíme dvaja a máme aj dva kľúče, takže som chcel nastaviť polohu sedačky na kľúč. V návode píšu, že normalne nastaviť sedačku uložiť do pamäte a stlačiť gombík na dialkovom cca 1 sekundu kým sa neozve ton. Ale mne sa tón neozve a ani mi neuloží pamäť pre kľúč. Neviete čo môžem robiť zle ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

přijdu odemknu auto,zmacknu 1 nebo 2 a nic jen když zmacknu trojku tak se úplne sklopi operadlo. teď jsem uložíl polohu i na trojku a už také nefunguje. klíček v zapalování nemam a červené tlačítko je sem mel zamackle i vymackle.

Presne toto zacalo robit mne aj kamosovi..riesili ste to, resp. vyriesili?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Nazdárek kluci, asi to jsem nepatří, ani jsem tedy nenalezl téma samotná sedačka, ale chtěl jsem se vás zeptat, také se to teda týká sedačky, neřešil někdo, že se mu nevyhřívá část sedačky? Vyhřívá se mi pouze malá část a strašně pomalu se nahřeje, příčemž u spolujezdce je teplá 3x rychleji. Dokážu to sám nějakým stylem zpravit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj já mám trošku jiný problém s pamětí sedaček. Polohy tam uložit jdou do všech tří pozic ale když je chci vyvolat tak se sedačka posouvá z polohy ve které je o nastavené délky. Tedy když si do paměti nastavím polohu sedačky do středu a paměť začnu vyvolávat z polohy od začátku (u volantu) tak po prvním zmáčknutí se posune správně na střed ale při druhém zmáčknutí (toho samého tlačítka) sedačka zajede až na konec. Jako když by úplně chyběl nějaký "souřadnicový systém". 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Podívej se do návodu k použití je tam krásně popsané jak se to dělá.

Ten sem cetl snad 10x, pri stisku pametovych tlacitek se mi zrcatka hybou ale sedacka ne. Taky jsem zjistil jsem ze nemuzu priradit klic pametovemu tlacitku, zkousel sem i nahradni klic ale vysledek stejny.

Byl jsem o5 na diagnostice a objevilo se spoustu chyb s nazvem mechanicka zavada a 1x  zadny signal/komunikace.

Jsou v te sedacce nekde nejaky cidla ktery bych mohl vycistit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...