Přejít na obsah

Fabia a montaz univ. servomotoru centralu


supsak

Doporučené příspěvky

Dobry vecer.

Je tu niekto co montoval dodatocne do Fabii univers. central?

Potreboval by som poradit, kde umiestnit do prednych dveri na ten plech servmotor a ako prisposobit tiahlo a kde ho napojit?Popripade ak by niekto mal foto z montaze a uchytenia servomotora

Co sa tyka zadnych dveri to mam poriesene, s tym nie je problem.

Vdaka za informaciu

Jaro

supsak@zoznam.sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozri sa tu:

http://www.jablotron.cz/docs/manualy/mhk51302.pdf

Univerzal sa da namontovat, ale je to pakaren, kvôli tiahlam predných dveri. Keď nemáš skúsenosti, radšej kúp sadu pre Fabiu, je o pár kačiek drahšia, ale ušetrí Ti veľa času a hlavne nervov. Predne tiahla totižto treba napasovať pomerne presne do úzkeho priestoru medzi tapecom a plechom výbavy dverí a funkciu overíš až po namontovaní tapecu, takže pri nepresnostiach Ťa čaká demontáž a montáž stále dokola :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Dik za informaciu, je to tak ako hovoris, chce to trpezlivost to namontovat a vycentrovat .Ja som to riesil montazou s vnutornej strany plechu spustaca okien, len problem pri tych novych verziach je v tom ze ten cely plech nie je prisrubovany ale prinitovany a vsetky tie nity dookola treba odvrtavat.

Jaro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...