Přejít na obsah

Chrom ve spreji


Tlamovec

Doporučené příspěvky

Ahoj vsem

Sedim a premyslim jak by vypadalo nejake male dily nastrikat sam.

Kouknul jsem na net a spreje existujou 250+dph.

Zkousel nekdo???Dela se jeste nejaka povrchova uprava?

Dekuji za reakce

zkousel jsem myslim od MOTIP chrom ve spreji a musim rici, ze bohuzel to nebyl chrom, ale nejaka desne hnusna barva, na kterou se nedalo divat. Myslim ze se musi jeste povrchova uprava napr. bezbarvym lakem (nejsem si jisty), jelikoz bez povrch. upravy to strasne spinilo! Pak jednoho dne jsem ten superspray vzal a poslal ho do kose! Nikdy vic. Je mozne ze existuji i lepsi, drazsi, hezci, ale uz asi nemam zajem. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_Honza

Chrom ve spreji není nic moc a už bych do toho nikdy nešel.Taky mi to špinilo tak jsem ho přestříkal bezbarvým lakem a všechno se mi to pozvedalo. :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vsem

Sedim a premyslim jak by vypadalo nejake male dily nastrikat sam.

Kouknul jsem na net a spreje existujou 250+dph.

Zkousel nekdo???Dela se jeste nejaka povrchova uprava?

Dekuji za reakce

zkousel jsem myslim od MOTIP chrom ve spreji a musim rici, ze bohuzel to nebyl chrom, ale nejaka desne hnusna barva, na kterou se nedalo divat. Myslim ze se musi jeste povrchova uprava napr. bezbarvym lakem (nejsem si jisty), jelikoz bez povrch. upravy to strasne spinilo! Pak jednoho dne jsem ten superspray vzal a poslal ho do kose! Nikdy vic. Je mozne ze existuji i lepsi, drazsi, hezci, ale uz asi nemam zajem. ;)

S TÍMTO SPREJEM JSEM CHTĚL NASTŘÍKAT SVOJE HORSKÝ KOLO, ALE VÝSLEDEK BYL HROZNEJ, JAK BYLO ŘEČENO, ŠPINILO SE TO A VŮBEC JAKO CHROM TO NEVYPADALO :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Nestříkej to, není to ono. Jestli se to toho dáš, musíš přes to fouknout vrchní lak. V solidním obchodě ti to sami řeknou. Já jsem to stříkal jednou a výsledek byl takový, že to jako chom nevypadalo, bylo to jako stříbřenka pod průhledným lakem. Nakonec jsem si sehnal tu mřížku novou a nechal jsem ji v černém plastu, jak původně byla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slysel jsem u lakyry a dokonce mi ukazoval i katalog vsech moznych tepelnych a menivich barev a byl mezi nimi i chrom.

Je to ten chrom co bys presne potreboval.

V katalogu s nim bylo nastrikano cele auto a ma takovou pruznost ze si snim muzes nastrikat i boty.Cenu ted z hlavy nevim ale pocitej 500-1000 za 0,5dc.Asi. :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já sice s tím nemám tak bohaté zkušenosti, ale jednou jsem chromspray (nevím značku, cena asi 400Kč) použil a nebylo to tak špatné ! Bylo to sice jen světlo na kolo, které jsem nikdy nenamontoval, takže nemám zkušenosti co se týče otěru, výdrže na slunci atd.

Nicméně vypadalo to celkem dobře, chrom to sice není, to je jasné, ale bylo to lepší jak normální stříbrná (má to výrazně vyšší lesklost).

Bezbarvý lak rozhodně ne !!! Úplně jsem to tím zničil. Tím se ztratí ta lesklost (alespoň s tím, co jsem měl) a je z toho obyčejná stříbná.

Obrovský problém mi ale dělalo lakování - opravdu je nutné dodržet postup o malých vrstvách a dlouho to nechat vytvrdnout, protože barva se na povrchu úplně uzavře a i po měsíci, když jsem na to zatlačil, tak se horní vrstva "roztrhla" a pod ní to bylo stále mokré. Bacha na to !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...