Přejít na obsah

Sex ve Fabii


peetr

Doporučené příspěvky

tak mi ty holky ukaz :D zatim zadne holky rano nevidam :D

ok, kdy jezdis do prace??? mmch, ted tam mate cirkus ne? :palec2:

do prace si to straduju pres novodvorskou... jo a cirkus sem videl kdyz jsem domu nedavno druhou stranou.

odkud jsi?

zahradni mesto, autem kousek, sockou vecnost :) a nerikej mi, ze kde je nemocnice, nejsou pekny holky - sestricky???? ja delala pedarnu a vsichni kluci chteli vzdycky zdravostni sestricky a my nechapaly ;) ale bylo to asi kvuli tem kratkejm uniformam a my nosily na praxi civil ;) jojo, stredni skola .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mi ty holky ukaz :D zatim zadne holky rano nevidam :D

ok, kdy jezdis do prace??? mmch, ted tam mate cirkus ne? :palec2:

do prace si to straduju pres novodvorskou... jo a cirkus sem videl kdyz jsem domu nedavno druhou stranou.

odkud jsi?

zahradni mesto, autem kousek, sockou vecnost :) a nerikej mi, ze kde je nemocnice, nejsou pekny holky - sestricky???? ja delala pedarnu a vsichni kluci chteli vzdycky zdravostni sestricky a my nechapaly ;) ale bylo to asi kvuli tem kratkejm uniformam a my nosily na praxi civil ;) jojo, stredni skola .....

to je zajimavy :D a co delas ted?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prezráááááď

to je zajimavy :D a co delas ted?

no tak to se snad ani neptej .... :rolleyes:

to by se to tady muselo jmenovat sex na pracovisti a pak bych vam ady mohla vypravet, kde vsude v praci jsem to delala....... ;)

ne, to byl vtip ;) - tahle veta je pro vsechny superspionazni kontrolorky :rolleyes:

no kdyz za mnou prijdete do prace, tak dostanete najist....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prezráááááď

to je zajimavy :D a co delas ted?

no tak to se snad ani neptej .... :rolleyes:

to by se to tady muselo jmenovat sex na pracovisti a pak bych vam ady mohla vypravet, kde vsude v praci jsem to delala....... ;)

ne, to byl vtip ;) - tahle veta je pro vsechny superspionazni kontrolorky :rolleyes:

no kdyz za mnou prijdete do prace, tak dostanete najist....

kde se muzu zadarmo najist? platim sexem :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že úplná pohodička. Jen by to chtělo speciální páčku, která by na jedno zatáhnutí sklopila sedačky. Naše nejčastější varianta je, že sklopíme oboje sedačky a mladá si sedne dozádu jako by mezi ty sklopené a už to fičí. I ze zadu to jde, ale člověk má vykroucenou hlavu:)))) Jinak mám kombíka. V kufru při sklopených sedadlech to jde taky dobře, ale je lepší vozit s sebou nafukovací lehátko a deku, které vyplní ten převis mezi podlahou kufru a plochou sedaček. Jezdíme občas na srazy a je to pořád lepší, než spát ve stanu :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kde se muzu zadarmo najist? platim sexem :D :D :D

no s tim tvojim vybavenim bych mozna nezustala cela, takze bys pak ve finale musel zaplatit ty me :p ale co se tyka toho jidla, tak je to jeden fastfood na fotbalovym stadionu, ta hadej ;)

no jo ale kolik fotbalu je v praze omg.... na letny a na edenu a kdo vi kde dal... tak mi napis team na SZ :D :D nebo nejaky poradny info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kdyz uz jsme se ocitli v tomhle tematu, tak asi vsichni vime, o cem je rec, takze Proforku, nedelej vlny, my vime, ze ty vis co a jak ;)

tweetaku, rika ti neco...................... tech, tamtech parta?????? tak si tu hadanku sloz a mas to ;)

losky, myslim, ze ten svicen nebyl na me ;)

paaaaaaaa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kdyz uz jsme se ocitli v tomhle tematu, tak asi vsichni vime, o cem je rec, takze Proforku, nedelej vlny, my vime, ze ty vis co a jak ;)

tweetaku, rika ti neco...................... tech, tamtech parta?????? tak si tu hadanku sloz a mas to ;)

losky, myslim, ze ten svicen nebyl na me ;)

paaaaaaaa

ale byl, ale jen obrazně:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...