Přejít na obsah

Krádež prezidentské limuzíny Superb prezident


Remus by skoda

Doporučené příspěvky

Ale stejně to nasere co,zrovna když si kupuje noviny tak tam ten zloděj je.

Já osobně si myslím, že to ani náhoda nebude. Zloději mají vytipovaná místa, kde lidé tohle dělají a jen čekají na příležitost. Jedná se zejména o trafiky u autobusových zastávek, kde člověk zastaví, nechá nastartované auto a odskočí si koupit noviny. Zloději pak stačí pouze naskočit a odjet. Sousedovi kolegy z práce přesně tímto způsobem ukradli mondeo (o kterém jsem tu mimochodem před časem psal, jak se mu sere). Nejlepší na tom je, že při tomto způsobu krádeže pojišťovna neproplácí plnění, takže jediná rada je, od nastartovaného auta neodcházet ani na okamžik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No možné je vše, ale dost pochybuji, že mu dnes koupili nového Superba a mávli nad vším rukou, ale pokud stojí za nim ti spravní co ho doporučili, pak je možná v poho. Jó a ta zanechaná brašnička se sekerou mě dost pobavila, s tímo vercajkem to určo rozmontoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No možné je vše, ale dost pochybuji, že mu dnes koupili nového Superba a mávli nad vším rukou, ale pokud stojí za nim ti spravní co ho doporučili, pak je možná v poho. Jó a ta zanechaná brašnička se sekerou mě dost pobavila, s tímo vercajkem to určo rozmontoval.

jj, to tam tu brašnu dala asi Nova aby měli o čem mluvit. Mimochodem u toho Superbu byli odřezaný dveře včetně elektriky a zůstal tam i multifunkční volant s bagem. Tak nevím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No možné je vše, ale dost pochybuji, že mu dnes koupili nového Superba a mávli nad vším rukou, ale pokud stojí za nim ti spravní co ho doporučili, pak je možná v poho. Jó a ta zanechaná brašnička se sekerou mě dost pobavila, s tímo vercajkem to určo rozmontoval.

jj, to tam tu brašnu dala asi Nova aby měli o čem mluvit. Mimochodem u toho Superbu byli odřezaný dveře včetně elektriky a zůstal tam i multifunkční volant s bagem. Tak nevím?

Já bych taky řekl že tam nechaly moc věcí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi musí být pěkně nasranej, že se to tak profláklo a dostalo až do TV, jinak by to určo ututlali, zametli pod koberec a za naše prašule mu dali nové. I tak si myslím, že zpráva o tom, že to bude muset zaplatit je jen omáčka pro lidi, aby jsme si mysleli jaká tu vládne spravedlnost a padni komu padni, ve skutečnosti se už nikdy nedozvíme jak to dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se jen divim že když de vo takovej drahej státní majetek že to nemají aspoň minimálně zabezpečený pro chcípnutí motoru na dálku ... Pochybuju že by ten zloděj co sed by se tam patlal ještě v elektrice aby ho to někde nezastavilo... Holt si ten řidič věřil a jeho velká chyba že prezidenstký vůz nejde ukrást a že tzv. "zabezpečení" spočívá ve slově "prezidenstský vůz". Kdo ví jestli se s někým nedomluvil že to tahle udělá a že bude mít pár klacků navíc za poskytnutí vozu... Ale to ovšem netušil, že ho na hradě zmalujou tak že to zaplatí možná ze svého ::'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...