Přejít na obsah

SOUND SYSTEM + montáž


Doporučené příspěvky

Takže ti to vede od zesíku pod podlahou za climatronic? Já to s Ferdou tahal tak jak jsem to psal a kabely vyšly taky. Tak hlavně že to bude hrát  :kol-47:

ta to jste tahaly trošku blbě, origo to vede opravdu jak psal rosta RS, dráty pokud je natahneš hala bala, tak výjdou nebo s emusí napojovat, ale není nic snažšího než je natahat po originálních trasách :)

 

 

 2rosta.rs: dle kabeláž emá FL SS

Editováno: , autor: rolbař
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo mám FL SS... nevím, táhli jsme to kolem, já tomu nerozumím, celkem je mi to úplně jedno, alespoň jsme nemuseli odtahovat ten koberec celej...hlavně že to hraje, kam se hrabou ty repráčky co jsou normálně  :kol-47:

 

PS: a předělávat už mě ani nehne a v dalším autě už to musí být z výroby, tolik práce a rozebrané půl auta už nikdy víc...chudinka jedna  :kol-28:

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

také jsem před půl rokem do své stařičké MR05 nechal nabouchat face SS. já si předpřipravil tapiky a samotné zapojení dělal Ferda, čistá instalace cca 12hodin a téměř rozebraný interiér. hlavní svazek od zesíku mám také natažený kolem levého sloupku a délka vyšla...

 

SS stojí za to :-) kdybych ho dělal teď, nechal bych vytlumit i dveře, při vyšší hlasitosti mi to občas rezonuje. jak jste na tom Vy?

Editováno: , autor: cermajs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem na tom úplně stejně, taky jsem dělal repro s tapecama sám a Ferda dělal el. jak jsem psal je jedno kudy to je tažený, hlavně že to hraje a vše vyšlo  :kol-47:

 

Jinak s rezonancema o silnějších basů jsem na tom stejně (k našemu blahu je uklidňující že nový SS Canton v nových OIII je na tom stejně při vyšších hlasitostech, prostě je to stále tuctový systém a je nutné to případně vytlumit, ale to je dalších cca 6000,- (aby to bylo opravdu k něčemu a bylo to udělané pořádně) a to zase takový audio-fil nejsem  :kol-28:

 

Taky hodně záleží na médiu, resp. v mém případě na kvalitě .mp3... já stahuju písničky pokud možno se 320kbs a je to o dost lepší v těch basech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rád slyším, že nerezonuji sám :-) poslouchám 50/50 radio/mp3 (320kbps) a je pravda, že čím lepší kvalita tím lepší basy... a tím pádem občas i větší rezonance :( každopádně nelituji a poslech oproti klasickým reprům je mnohem lepší.

 

Stringo, mohu se zeptat jak máš nastavený EQ a Surround ? ja pořád experimentuji a ještě jsem si nenašel to ideální nastavení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak me nedrnci vesmes nic,jestli ti nedrnci pouze tepece, dej do nich prichytky ty nove zelene pevne ty sou uplne jinde jak ty origo

Hele tím to není, já mám jak ty zelené, tak ty bílé a ještě jsem pod ně dal gumičky a stejně to rezonuje někde od stahovačky  :kol-32:  = testováno i jízdou bez tapeců, když jsem lakoval lišty na dveřích...

 

rád slyším, že nerezonuji sám :-) poslouchám 50/50 radio/mp3 (320kbps) a je pravda, že čím lepší kvalita tím lepší basy... a tím pádem občas i větší rezonance :( každopádně nelituji a poslech oproti klasickým reprům je mnohem lepší.

 

Stringo, mohu se zeptat jak máš nastavený EQ a Surround ? ja pořád experimentuji a ještě jsem si nenašel to ideální nastavení.

 

No tak jsem na to koukal a equalizer mám na lineární a sorround mám vypnutej, protože mi to připadalo, že potom jsou o hodně víc namáhané repráky vpředu a navíc je trochu zkreslený zvuk, takže jsem to vypl  :kol-28:

 

A nastavení výšek středů a basů mám všechny tři za půlkou a to výšky jeden krok doprava od středu, středy 3 kroky doprava od středu a basy 2 kroky doprava od středu  :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Hojte, jak má být správně nakódovaný Columbus pro face soundsystem?

 

mát to tak správně?

byt 01  Skoda Soundsystem (CAN DSP)

 

hraje to parádně oproti bez SS prostě luxus, ale raději se poptám ať to mám jak to má být..

Editováno: , autor: rosta.rs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Lap Dog:

SS pořídíš 2 způsoby...

Buď origo ve Škodovce (asi něco kolem 25000,- materiál myslím že tak nějak to bylo),

nebo koukat po internetu po bazarech (já všechno postupně sehnal za 14000,- vč. tapeců dveří, ale je to na delší dobu hledání)

 

potřebuješ: kabeláž od zesilovače do rádia, kabeláž od rádia do dveří, zesilovač, všechna repra (jsou jiná ve dveřích i v kličkách) a někoho kdo ti to přepinuje.

 

Můžeš kouknout do mého topicku, tam mám pár foto z mé montáže ZDE a ZDE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

sound system original skoda oII face

sada 12x reproduktor

1x zesilovac

1x komplet kabelaz + konektory a piny

4x kabelaz do dveri

4x Tapeci pro Octavia 2 Combi jde předělat i na Sedan

cena 6999

Tel 775166297

Vloženo do bazaru

Editováno: , autor: jtfcobra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...