Přejít na obsah

Kabeláž pro el. zrcátka


oggy

Doporučené příspěvky

Odborníci poraďte. Potřebuji zjistit (jestli to jde) číslo dílu kabelové koncovky u el. zrcátek. Sehnal jsem zrcátka z faceliftu a ty mají jinou koncovku.

A ještě jeden dotaz - kam se zapojuje ta koncovka ze zrcátek? Jde do ní něco z kabelového svazku, nebo se zapojuje někam jinam?? Zapojovat mi to bude elaktrikář, já se jen ptám páč vo tom skoro nic nevim. Díky.

post-10-1147970827.jpg

Editováno: , autor: oggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

obavam se ze ti to jenom s timhle kabelovym svazkem bude fungovat... musi st to zapojit do BSG a do pojistkove pozdra....

p.s :

konektor T6x /bordnetz/ pin 6 - na pojistku 38 /5A/ kleme 30a

pin 4 - na svorkovnici T6o pin 6 odtud na svorkovnici jednotky dveří spolujezdce T8i pin 5

pin 2 - na svorkovnici T6n pin 6 odtud na svorkovnici jednotky dveří řidiče T8h pin 5

pozn. svorkovnice T6o 6polová na sloupku A vpravo

svorkovnice T6n 6polová na sloupku A vlevo

Takže,přes pojistku 38 jde napájení na relé v bordnetzu a odtamtud na jednotlivé jednotky dveří.Při nedostatku napětí v síti jsou zrcátka vypínána.

Potom je nutné nakodovat bordnetz a to tak ,že stávájící hodnota se zvětší o váhu 128.

pozn. přístupová adresa pro jednotku Bordnetz je 09.

Editováno: , autor: mr.pecoun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obavam se ze ti to jenom s timhle kabelovym svazkem bude fungovat... musi st to zapojit do BSG a do pojistkove pozdra....

p.s :

konektor T6x /bordnetz/ pin 6 - na pojistku 38 /5A/ kleme 30a

pin 4 - na svorkovnici T6o pin 6 odtud na svorkovnici jednotky dveří spolujezdce T8i pin 5

pin 2 - na svorkovnici T6n pin 6 odtud na svorkovnici jednotky dveří řidiče T8h pin 5

pozn. svorkovnice T6o 6polová na sloupku A vpravo

svorkovnice T6n 6polová na sloupku A vlevo

Takže,přes pojistku 38 jde napájení na relé v bordnetzu a odtamtud na jednotlivé jednotky dveří.Při nedostatku napětí v síti jsou zrcátka vypínána.

Potom je nutné nakodovat bordnetz a to tak ,že stávájící hodnota se zvětší o váhu 128.

pozn. přístupová adresa pro jednotku Bordnetz je 09.

To je mi celkem jasný. Jenom mě zajímá jestli jde sehnat ta koncovka ze zrcátek. Místo facelift za MR04.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...