Přejít na obsah

Kabel signalizace dobíjení


waclaw

Doporučené příspěvky

Zdravím.

Koupil jsem si obvod k automatickému zapínání světel. Jeden kablík se má připojit k signalizaci dobíjení (pro zapnutí potkávaček), nevíte jestli není vyveden někam do pojistkové skříňky nebo na jiné přístupné místo? Přímo ke kontrolce dobíjení v budíkach se nedá moc dobře dostat.

Díky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to ve velkém svazku pod volantem, jdoucí z motoru, je světle modrý, při nastartovaném motoru na něm naměříš kolem 14V, jinak je tam jen něco kolem 2V.

Čus. V tom svazku mám dva světle modrý kabely. Když nemám voltmetr, jak poznám, který je ten The best of? Díkes. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to ve velkém svazku pod volantem, jdoucí z motoru, je světle modrý, při nastartovaném motoru na něm naměříš kolem 14V, jinak je tam jen něco kolem 2V.

Čus. V tom svazku mám dva světle modrý kabely. Když nemám voltmetr, jak poznám, který je ten The best of? Díkes. ;)

nejsem si jist ale jeden je modrý a ten druhej má dvě barvy modrou a ještě nějakou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem asi hodně velkej amatér, ale i přesto se chci učit... :( Mějte prosím trpělivost ;) Otevřel jsem to zase celý a koukal na ty kabely k pojistkový skříňce a našel jsem i třetí modrej, heč. Jestli dobře chápu, tak pin jsou ty čísla u těch pojistek v tý skříňce? Jestli jo, tak jsem našel číslo 12, ale to je u jedný malý pojistky a nevede k ní žádnej modrej kabel. Dá se to prosím vysvětlit pro amatéra, ke který pojistce to vede (třeba druhý sloupec z leva třetí odshora)? Fakt budu moc vděčnej. Nechci vyhazovat zbytečně litr a kupovat to někde jenom kvůli návodu a stejně jestli tam bude napsáno pin 12, tak zase budu, tam kde jsem. Díkec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem asi hodně velkej amatér, ale i přesto se chci učit... :( Mějte prosím trpělivost ;) Otevřel jsem to zase celý a koukal na ty kabely k pojistkový skříňce a našel jsem i třetí modrej, heč. Jestli dobře chápu, tak pin jsou ty čísla u těch pojistek v tý skříňce? Jestli jo, tak jsem našel číslo 12, ale to je u jedný malý pojistky a nevede k ní žádnej modrej kabel. Dá se to prosím vysvětlit pro amatéra, ke který pojistce to vede (třeba druhý sloupec z leva třetí odshora)? Fakt budu moc vděčnej. Nechci vyhazovat zbytečně litr a kupovat to někde jenom kvůli návodu a stejně jestli tam bude napsáno pin 12, tak zase budu, tam kde jsem. Díkec.

Podle me Diagnostik pinem 12 myslel svorkovnici na budikach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...