Přejít na obsah

vysoke otacky na volnobeh


citronicek

Doporučené příspěvky

Co jsi dával za čidlo. Originál nebo něco z Auto Kelly, já měnil v Kelly čidlo 3x a pak jsem nasranej koupil originál ve Škodovce a byl klid. Otáčky vyletí asi na 1100-1200 a po chvíli klesnou na 800. Ahoj Honza.

cidlo som menil za original zo skodovky. Pomohlo akurat v tom ze auto na studeny motor necuka. Ciste teoreticky by to nemohlo byt este nieco ine ako klapka? Teraz ju menit nechcem lebo nemam financie a ked sa otepli tak bude zasa klud. Takze ked klapka tak sa vymeni az na dalsiu zimu. Inac dost malo vydrzala, ma len 144 000 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmmm vypadá to že klapka odchází do klapkového nebe. Pomalu, ale jistě ;) Origo stojí myslím 4000Kč :unsure:

no bol som sa pytat na klapku u nas v skodovke a po tvojom prispevku ma cena dost zarazila, povedali mi ze nova stoji 555€ co je v starej mene vyse 16 000 SK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se chci zeptat na radu s mojim problemem

mam octu 1.8 92kw 97

když nastartuji vše vpoho když jedu vše v poho aš na :

při řazení vyletí otačky až skoro do nebe

když popojiždím mam 1čku a zmačknu spojku tak taky otačky až skoro do nebe

jak zastavim tak jsou uplně v poho při studenem cosi přes 1000ot. a zahřaty 800ot

proč to tak děla co je špatné

u sportovního vozu bych při řazení s těma otačkama byl spokojeny ale ja nemam sportovní

je to jako bych řadil v nakladaku

špatně tam lezou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...