Přejít na obsah

umyvanie trochu inak


xman

Doporučené příspěvky

Mna by celkom zaujimalo cim umyvate auto.

ja som skusal uz vslico a stale mam na aute rozmazane musky, zaschnuty vtaci trus, cierne bodky od asfaltu a pod....

Proste bezne vodou ani jarou to nejde, osttne odstranovace musiek si s tym poradia na 50%, aj tak vidim zvysok.

Proste ak umyjem auto, tak nieje to prave orechove, musim chodit rukou a ocami a hladat stopy asfaltu, musiek a tie odstranovat a to da zabrat aj 2-4h prace. :angry:<_<:(:unsure::disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu je idealni ta aktivni pena. Kdybych ji levne sehnal, tak si koupim wapku a identickym zpusobem si meju auto doma. Jenze proc, kdyz me jedno umyti vyjde na stovku a za 20 minut je umyto tak, ze stejneho efektu bych doma dosahl po mnoha hodinach.

a kde sa da kupit tato aktivna pena?

mate nejake odkazy na www stranky, ci konkretny predajca

Ja by som si to kupil a vyskusal sprayom to naniest

viete poradit vyrobcu, resp predajcu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mna by celkom zaujimalo cim umyvate auto.

ja som skusal uz vslico a stale mam na aute rozmazane musky, zaschnuty vtaci trus, cierne bodky od asfaltu a pod....

Proste bezne vodou ani jarou to nejde, osttne odstranovace musiek si s tym poradia na 50%, aj tak vidim zvysok.

Proste ak umyjem auto, tak nieje to prave orechove, musim chodit rukou a ocami a hladat stopy asfaltu, musiek a tie odstranovat a to da zabrat aj 2-4h prace. :angry:<_<:(:unsure::disgust:

Dolezite je nenechat tie musky a trus na aute dlho. Najznecistenejsie miesta nechat dokladne odmocit. Potom to ide omnoho lahsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to lubo:

to by znamenalo umyvat auto pred kazdym navratom do garaze :angry: a to je u mna nerealne.

Kedze byvam v podnajme tak umyvam auto iba doma, a to je raz za mesiac.

A to ked idem domov, tak cesta je 500-600km, doma umyjem auto a ked sa vraciam, tak po 500-600km je plne musiek. a to zase mesiac je v garazi (medzitym nabeham zopar 100km na prechadzky a pod....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja auto umyvam zasadne rucne. Aj ked nanesiem ten sampon z Kaercheru, prejdem to aj takou chlpatou rukavicou na umyvanie. Splachnem to a nastriekam na to ten tekuty vosk alebo ako tomu hovoria. A nasledne jelenica. Samozrejme ze par krat za rok to aj voskujem tvrdym voskom, ale na bezne umyvanie je toto idealne, ked sa nechcem pol dna trapit s autom. Tie veci z kaercheru su fakt dobre, doporucujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazývá se to bezkontaktní mytí. Není to špatné, ale ne vždy je auto uplně čisté. Když je barva stará a dlouho neudržovaná, stává se mi, že na laku zbyde jemnej povlak nečistoty. Je to dobrý spíše na nový laky nebo na voskovaný laky. Já radši meju ručně. Zákazníci chtěj šampon s voskem. Jinak na hmyz používáme Insect Clean. Nejdříve to nastříkám na auto a za minutu opláchnu pak to umyju a auto je čistý. Musíme stíhat umýt auto okolo 15minut a pokud máte kvalitní přípravky, tak to jde v pohodě ;)

post-5-1146586747.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Timhle zpusobem ja myju uz daaaaaaaaavno :) Mame tady rucni mycku, klucina nastrika na auto tunu bile peny, tak smeje vsechny necistoty, pak jen umeje wapkou, nanese sampon s voskem, poleje vodou a jelenici setre do sucha. Auto je lepe umyte nez kdybych se s nim doma pul dne trapil....

Myslíš Auto Heas u Rondelu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

XP3: ne ne, jezdim na Uzin za Carrefour.

Já jsem zkusil Auto Heas, jak si mi doporučil, a spokojenost. Taky tam klucí nacákají tu pěnu, vystříkají wapkou, nanesou vosk a jelenicí rozleští. Akorát 175Kč mi přijde docela dost. Asi koštnu ten Užín..... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...