Přejít na obsah

F-ovladace topeni+klima


bobo

Doporučené příspěvky

Než jsem zvětšil obrázek tak jsem si myslel,že by to mohl být plíšek který je umístěný v pravém kolečku na ovládáni směru proudění vzdchu a zajištuje aby se vypla vnitřní cirkulace vzduchu při poloze "jen na okno"...možná by to mohl být on..ale zdá se mi nějaký okleštěný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tento pliesok mi pri prerabani podsvietenia vypadol tiez, ale kedze som si jeho miesto pred rozobranim vsimol tak som s tym problem nemal.

Spojuje DPS ovladania s prepinacom ventilatora. V dps je na to dierka do ktorej sa to vlozi a na ovladani vent. je taky vyrez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Teď jsem si pročítal příručku k Fabii a narazil jsem na toto: topení nemá žádný kohout, voda topením protéká pořád. To je nějaký divný, ne? To slyším prvně :o:blink::wacko:

Já myslel, že až po otočením knoflíku do polohy "topení" začne voda proudit, jako to bylo u všech aut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, je to tak. Na co tam dávat kohout, kterej začne téct, když stačí vzduchová klapka. :D

Jo jasně, to souhlasím, vždyť kouhouty topení rády praskaly a pak tekly.

Ale zaráží mě to spíš z jinýho důvodu: někde tady v diskuzi na téma "za jak dlouho se vám v zimě ohřeje motor" (nebo tak nějak) se řešilo jestli po nastartování nechat topení vypnuté aby se rychleji ohřál motor nebo nechat topení otevřené aby v autě bylo rychleji teplo a nějaký člověk tvrdil nechat topení otevřené, protože pozdější zapnutí topení po ohřátí motoru vpustí podchlazenou přímo do motoru.

Evidentně je to teda blbost, když tu žádný kohout není, proto ten můj údiv ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...