Přejít na obsah

dovoz O1 z německa - vyplatí se?


johners

Doporučené příspěvky

v motorovce jsou km nižší než na tachometru

s těma 30t km že se nafta nevyplatí to nechápu - proč se nevyplatí ? že je minimálně o 1/3 nižší spotřeba ???

protoze plati krome pojistek jeste dane z auta. a z tdi je dan nejvyssi. Takze kdyz moc nejezdi tak jdou do benzinu. Takze kdyz vidim oktu dovoz D 5 let stara najeto 50tis. tak se musim smat ;)

Editováno: , autor: italik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Já mám oktu z německa a v době kdy jsem ji kupoval nebyla ani drahá ani levná, ale určitě v mnohem lepším stavu jak motorově, tak v interiéru než jaký jsem viděl u nás. Byla skoro 6let stará, ale interier byl jako by v tom nikdo nejezdil. Vůbec nic nebylo ošoupaný. A motor taky paráda. Aji bych věřil, že fakt měla najeto těch 110tis km co bylo na tachecu :) Zatím jsem najel přes 100tis km a dělám jenom údržbu, takže maximální spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám oktu z Německa od prvního majitele, vyšla o určitě lépe než v ČR a hlavně stav auta je úplně někde jinde než tady v ČR. A taky mám jistotu, že není stočená, dle všech papírů, servisky atd. Takovou co mám bych tady nikdy nekoupil v takovém stavu a hlavně ne za takové peníze. Tím netvrdím, že všechny auta z Německa jsou TIP TOP, ale v 75% lepší než tady a nejsou toliko stočené, tam to většinou točí dolu Turci a Polaci, ale Němec si to nedovolí, ikdyž takoví určitě jsou. Většinou se taky na místě dá ještě doklepat cena... V rodině se vozí auta z Německu cca 10 let a po zkušenostech bych si dnes určitě nekoupil auto v ČR.(kromě nového) Ikdyž občas i u nás se dá natrefit na dobré auto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

plnej souhlas mje je tady Deutsch a díky tomu skoro plná palba serviskla vyplněná dodána včetně dokladů od prohlídek i s fakturama nebylo co řešit

edit: ještě dodám byla po rozvodech a komplet brzdách takže nějakých 60000km budu cpát jen naftu jediný co bylo třeba tak žhavicí svíčky a řeká mě asi stahovačka u řidiče ale hned tak ne jak mam klimu okno používám minimálně

Editováno: , autor: notobi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci chci se zeptat......kdyz preci koupim auto v cechach tak musim jit na evidencku, a tam bych se mel dozvedet kolik bylo pri kazde technicke kontrole najeto , tim se da vysledovat kolik ma auto skutecne najeto- nebo se pletu???? Jinak ja debil se nechal ukecat a koupil octu s Italie a to fakt nikomu nepreju!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...