Přejít na obsah

Klepání od zadu


Vildaa

Doporučené příspěvky

Myslíš jako nahoře v té kapse v kufru?

zadní tlumiče jsou z venku dole jeden nahoře dva šrouby často to dělá po výměně blbě utaženej tlumič k hornímu uložení nebo přímo jeden z těch dvou šroubů (párkrát sem se setkal s tim že jeden z nich byl přes závit a málo utaženej)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

zadní tlumiče jsou z venku dole jeden nahoře dva šrouby často to dělá po výměně blbě utaženej tlumič k hornímu uložení nebo přímo jeden z těch dvou šroubů (párkrát sem se setkal s tim že jeden z nich byl přes závit a málo utaženej)

Taky mi to klepe od PZ kola. Při jízdě po nerovnostech. šrouby jsem dotahoval. Nešlo to dotáhnout ani o kousek. Ale všiml jsem si, že jeden z horních šroubů je novější než ten druhý.

Je tam světlejší hlava. Auto je z bazaru. A nedávno tam předchozí majitel měnil Z ložiska kol.

Co dál? Mám vyměnit tlumič?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi to klepe od PZ kola. Při jízdě po nerovnostech. šrouby jsem dotahoval. Nešlo to dotáhnout ani o kousek. Ale všiml jsem si, že jeden z horních šroubů je novější než ten druhý.

Je tam světlejší hlava. Auto je z bazaru. A nedávno tam předchozí majitel měnil Z ložiska kol.

Co dál? Mám vyměnit tlumič?

Nejdřív by ho chtělo vyzkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem to vyzkoušel, zvednul jsem to na dílenském zvedáku, podepřel PZ kolo.

klepání vychází pravděpodobně z tlumiče

Asi to klepe v horním uložení tlumiče.

Je možné v domácích podmínká demontovat tlumič?. Myslým na zemi se standartním zvedákem?

Už jste to někdo zkoušel?

Uplně v pohodě,nahoře povolíš dva šrouby a dole jeden a máš tlumič venku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak se taky přidám, sotva jsem opravil bouchání vepředu, ozvalo se klepání vzadu. Tlumiče měněny nebyly, ani jsem na ne nesáhl. Každopádně se mi objevuje při rozjezdu a přejezdu nerovností v pomalých rychlostech od zadního levého kola takové mírné poklepávání. Bude to ten šroub ? Jsem na tyhle věci trošku laik, takže když sundám kolo tak bude jeden dole a viděl jsem, že dva jsou nahoře...může být povolený ? Případně co dál by mohlo mírně klepat ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...