Přejít na obsah

Uzamčení auta během jízdy


Sandra

Doporučené příspěvky

Ahoj,

včera se mi běhěm jízdy uzamklo auto, ale zase hned odemklo... dnes se jen zamklo a musela jsem ho odemknout DO zevnitř auta po tom co jsem zaparkovala... Neví někdo čím by to mohlo být ?.. ale je i pravda že když zvenku zamknu auto a chci si opětovným zamčením ověřit že jsem již zamkla, tak nereaguje.. dříve problikly blinkry a teď nic... zkouším to ve vzdálenosti 1m od auta... klíč jsem nechávala opravovat cca před rokem.... že by už byl zase vháji ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaro na Supu jde tato fce aktivovat ? Me se zase deje toto: kdyz mam otevreny zadni dvere, auto zamknu pomoci DO, tak se zamky zamknou hned a po zavreni tech otevrenych dveri mi blikli blinkry - nyni je auto zamcene, ale blinkry nebliknou - kdyz znovu zamknu (jiz zamcene auto) tak asi na podruhy bliknou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Automatické uzamčení jde poznat lehce. Při rozjezdu cca nad 15km se všechny dveře zamknou. Při zastavení a vytáhnutí klíče ze spínačky se zase celé auto odemkne.

Tak tuto funkci aktivní nemám (doufám ;) ).... předpokládám, že se zapíná v panelu na dveřích řidiče? Zkontroluji tlačítka jestli jsme to omylem nezamáčkla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobře... tak teď v tom mám ještě větší guláš než předtím.. prosím o vysvětlení co znamená VAG ?.... už si musíš myslet.. blbá ženská co sem leze, když neví takové základní věci.... :):) , ale mě to zajímá, proto se ptám abych pak mohla machrovat, že to vím ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktivace přes VAG = auto se připojí na počítač s programem VAG a v tomto programu se změní nastavení auta. Tedy to sama v autě neuděláš a tedy tento režim máš buď aktivní od koupě auta, nebo by Ti ho musel někdo aktivovat například při návštěvě servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Tak tuto funkci aktivní nemám (doufám ;) ).... předpokládám, že se zapíná v panelu na dveřích řidiče? Zkontroluji tlačítka jestli jsme to omylem nezamáčkla...

zdarec,chci se na to optat,od koupi vozu,je ot asi měsíc to fungovalo bez problému,ale teďkom když se rozjedu,tak se všechny dveře zamknou,ale mně ten panáček vyskočí zppět nahoru. Jinak zamykat,odemykat jde normálně,žeby to šlo vyřešit nějak přes VAG?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...