Přejít na obsah

Znak a znaceni motorizace


Davon

Doporučené příspěvky

A co tam budeš dávat od Milotecu? Jinak policajti v Praze říkaj, kdo tam má 1,9 Tdi tak to má sundat, že má o 50% větší šanci, že tam auto zůstane.

a myslis ze TDI od benzinu nepoznas kdyz sundas nalepku ? ja myslim ze poznas staci kleknout vzadu pod auto a zjistis to benzin ma vyfuk ovalnej a diesel ho ma hranatej proste je vetsi :D:D

Myslím,že nafťák se dá dobře poznat i bez klekání pod auto -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co tam budeš dávat od Milotecu? Jinak policajti v Praze říkaj, kdo tam má 1,9 Tdi tak to má sundat, že má o 50% větší šanci, že tam auto zůstane.

a myslis ze TDI od benzinu nepoznas kdyz sundas nalepku ? ja myslim ze poznas staci kleknout vzadu pod auto a zjistis to benzin ma vyfuk ovalnej a diesel ho ma hranatej proste je vetsi :D:D

No, mam benzin a vyfuk hranatej ;) A budiky reknou ale taky hodne :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co tam budeš dávat od Milotecu? Jinak policajti v Praze říkaj, kdo tam má 1,9 Tdi tak to má sundat, že má o 50% větší šanci, že tam auto zůstane.

a myslis ze TDI od benzinu nepoznas kdyz sundas nalepku ? ja myslim ze poznas staci kleknout vzadu pod auto a zjistis to benzin ma vyfuk ovalnej a diesel ho ma hranatej proste je vetsi :D:D

No, mam benzin a vyfuk hranatej ;) A budiky reknou ale taky hodne :p

No u novjejších modelů to VIN jistí. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HOTOVO!!!  ;)

:clap: Dobrýý A pěkný auto foto. :D U mě už je taky dole.

Ty si sundaval i to na blatnikach nad blinkrama?

Presne tak, to jsem sel delat dnes v 6 vecer... To slo dolu libove vlascem, nitrem dolu zbytek lepu, ale desticka s motorizaci byla mnohem horsi! Koupil jsem Turtle Wax Color back a navratil jsem laku jeho barvu pod destickami... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co tam budeš dávat od Milotecu? Jinak policajti v Praze říkaj, kdo tam má 1,9 Tdi tak to má sundat, že má o 50% větší šanci, že tam auto zůstane.

a myslis ze TDI od benzinu nepoznas kdyz sundas nalepku ? ja myslim ze poznas staci kleknout vzadu pod auto a zjistis to benzin ma vyfuk ovalnej a diesel ho ma hranatej proste je vetsi :D:D

ja myslim ze profik nema problem s urcenim typu motora aj bez toho aby sa pozrel dozadu na znak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co tam budeš dávat od Milotecu? Jinak policajti v Praze říkaj, kdo tam má 1,9 Tdi tak to má sundat, že má o 50% větší šanci, že tam auto zůstane.

a myslis ze TDI od benzinu nepoznas kdyz sundas nalepku ? ja myslim ze poznas staci kleknout vzadu pod auto a zjistis to benzin ma vyfuk ovalnej a diesel ho ma hranatej proste je vetsi :D:D

ja myslim ze profik nema problem s urcenim typu motora aj bez toho aby sa pozrel dozadu na znak

Napr. predni mrizky v narazniku... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HOTOVO!!!  ;)

:clap: Dobrýý A pěkný auto foto. :D U mě už je taky dole.

Ty si sundaval i to na blatnikach nad blinkrama?

Presne tak, to jsem sel delat dnes v 6 vecer... To slo dolu libove vlascem, nitrem dolu zbytek lepu, ale desticka s motorizaci byla mnohem horsi! Koupil jsem Turtle Wax Color back a navratil jsem laku jeho barvu pod destickami... :D

To já si na blatníkách nechám a i nápis OCTAVIA, tak se mě to líbí. Jen ještě nevim kam dám jednou nálepku Octavia Clubu. :D Já to udělal taky vlascem, ale u mě to bylo horší já už tu motorizaci měl jednou přelepenou takže tam byli dvě vrstvy lepidla ale Tempo je tempo. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HOTOVO!!!  ;)

:clap: Dobrýý A pěkný auto foto. :D U mě už je taky dole.

Ty si sundaval i to na blatnikach nad blinkrama?

Presne tak, to jsem sel delat dnes v 6 vecer... To slo dolu libove vlascem, nitrem dolu zbytek lepu, ale desticka s motorizaci byla mnohem horsi! Koupil jsem Turtle Wax Color back a navratil jsem laku jeho barvu pod destickami... :D

To já si na blatníkách nechám a i nápis OCTAVIA, tak se mě to líbí. Jen ještě nevim kam dám jednou nálepku Octavia Clubu. :D Já to udělal taky vlascem, ale u mě to bylo horší já už tu motorizaci měl jednou přelepenou takže tam byli dvě vrstvy lepidla ale Tempo je tempo. ;)

no míst pro ní je hodně, ale kdysi se domluvilo, že levá část kufru..někdo jí dává dokonce i na zadní dveřní sklo spolujezdců no a já ji mám třeba i na víčku nádrže ;) tam to taky není ošklivý ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no míst pro ní je hodně, ale kdysi se domluvilo, že levá část kufru..někdo jí dává dokonce i na zadní dveřní sklo spolujezdců no a já ji mám třeba i na víčku nádrže ;) tam to taky není ošklivý ;)

O levé straně taky uvažuju bylo by to jako kontra k nápisu octavia, to že jí máš na víčku sem si ani nevšiml.. :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...