Přejít na obsah

Kolik vam ukazuje km pp u FRS pri plne nadrzi


Doporučené příspěvky

kolik vam ukazuje palub.p. pri plne nadrzi km na dojeti??Tedy kdyz vam to pocita z prumerne dlouhodobe spotreby.Mam 1.4 16v 74 kw a na plnou mi to ukazuje 550km

Tak premeslim o koupi RS, ale to az nejdriv za rok dik za info

:) pozeram ze rovnako zmyslame.Mne to ukazuje pri plnej nadrzi 600km dojazd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolik vam ukazuje palub.p. pri plne nadrzi km na dojeti??Tedy kdyz vam to pocita z prumerne dlouhodobe spotreby.Mam 1.4 16v 74 kw a na plnou mi to ukazuje 550km

Tak premeslim o koupi RS, ale to az nejdriv za rok dik za info

tak to si radši kup nějakou větší nádrž, nemusíš hned kupovat FRS, ušetříš si tak alespoň 200 prutů ;)

Mě ukazuje 1,4/74kW při plné (ale "nepřetankované") nádrži tzn. na 45 litrů dojezd cca 680 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

průměr po dobu cca 2100km 6.7L (hlavně Praha, tak proto) a dojezd na plnou bez přelévání cca 700km

Ty mi rekni, jak to delas :) Ja po Plzni neustale kolem 8-10l/100km. Ale priznavam se, ze mi to neda a trosicku ji prohanim - a taky dost kratky trasy, typicky 5-12 km v prumeru 4×denne plus nejaky delsi - Plzen - Praha a jine...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

průměr po dobu cca 2100km 6.7L (hlavně Praha, tak proto) a dojezd na plnou bez přelévání cca 700km

Ty mi rekni, jak to delas :) Ja po Plzni neustale kolem 8-10l/100km. Ale priznavam se, ze mi to neda a trosicku ji prohanim - a taky dost kratky trasy, typicky 5-12 km v prumeru 4×denne plus nejaky delsi - Plzen - Praha a jine...

Me by to taky zajimalo=))Ja kdyz litam tady u nas po meste a vesnicich tak kolem 7 litru, jinak dalnice kol 9l=))A pred 14 dny si znama koupila taky FRS , predtim mela tdi oktu a hned me volala jestli to neni zkazene, ze to zere jak cert=)))Jinak dlouhodobou mam 7,5l.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_P2M
průměr po dobu cca 2100km 6.7L (hlavně Praha, tak proto) a dojezd na plnou bez přelévání cca 700km

Ty mi rekni, jak to delas :) Ja po Plzni neustale kolem 8-10l/100km. Ale priznavam se, ze mi to neda a trosicku ji prohanim - a taky dost kratky trasy, typicky 5-12 km v prumeru 4×denne plus nejaky delsi - Plzen - Praha a jine...

Me by to taky zajimalo=))Ja kdyz litam tady u nas po meste a vesnicich tak kolem 7 litru, jinak dalnice kol 9l=))A pred 14 dny si znama koupila taky FRS , predtim mela tdi oktu a hned me volala jestli to neni zkazene, ze to zere jak cert=)))Jinak dlouhodobou mam 7,5l.

holt se umim ovládat kluci :p;)

znám lidi, co po Práglu kočírujou FRS i za 5L, ale to už hraničí s Chocolouškem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze ma stredecni jizda:Vyjezd Frydek-Mistek ve 13h, smer Brno schuzka, pote Praha 2 schuzky, z Prahy do Bratislavy pres Brno samozrejme a pote zpet opet pres brno do Frydku-Mistku prijezd ted!!Ujeto 1054km, spotreba 8,2l, prum.rychlost 108km/h.Dojebany jsem jak sysel=)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já fakt žasnu! Máme dvě Fábinky v TDIčku a dlouhodobá spotřeba je u jedné 5,9 a druhé 6,1!!! Jedna krátká, druhá kombi. Upozorňuji, že už jsem starší pán, takže mám rád pohodovou jízdu, žádnou divočinu! Denně jezdím do práce 80km. Při natankování mi to ukazuje dojezd asi 780km... Že by byly obě rozbity?! :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já fakt žasnu! Máme dvě Fábinky v TDIčku a dlouhodobá spotřeba je u jedné 5,9 a druhé 6,1!!! Jedna krátká, druhá kombi. Upozorňuji, že už jsem starší pán, takže mám rád pohodovou jízdu, žádnou divočinu! Denně jezdím do práce 80km. Při natankování mi to ukazuje dojezd asi 780km... Že by byly obě rozbity?! :(

Nezasni :D Asi bude rozdil v 74kw a 96kw :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já fakt žasnu! Máme dvě Fábinky v TDIčku a dlouhodobá spotřeba je u jedné 5,9 a druhé 6,1!!! Jedna krátká, druhá kombi. Upozorňuji, že už jsem starší pán, takže mám rád pohodovou jízdu, žádnou divočinu! Denně jezdím do práce 80km. Při natankování mi to ukazuje dojezd asi 780km... Že by byly obě rozbity?! :(

Nezasni :D Asi bude rozdil v 74kw a 96kw :D

Ale jo. Já žasnu jen nad čísly 4,9 a podobně....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já fakt žasnu! Máme dvě Fábinky v TDIčku a dlouhodobá spotřeba je u jedné 5,9 a druhé 6,1!!! Jedna krátká, druhá kombi. Upozorňuji, že už jsem starší pán, takže mám rád pohodovou jízdu, žádnou divočinu! Denně jezdím do práce 80km. Při natankování mi to ukazuje dojezd asi 780km... Že by byly obě rozbity?! :(

Nezasni :D Asi bude rozdil v 74kw a 96kw :D

Ale jo. Já žasnu jen nad čísly 4,9 a podobně....

Aha, jsem trouba, spatne jsme te pochopil :D V tom pripade jsme 2 co zasnem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...