Přejít na obsah

žárovky do předních světel


alesbrno

Doporučené příspěvky

Můžete někdo poradit, jaké jsou vhodné žárovky do předních světel. Párkrát jsem potkal auto se světly (nebyla xenonová) která svítila úplně bíle. Nevím ale co to bylo za žárovky. Prodává se jich spousta, ale zajímal by mě názor okolí. Předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete někdo poradit, jaké jsou vhodné žárovky do předních světel. Párkrát jsem potkal auto se světly (nebyla xenonová) která svítila úplně bíle. Nevím ale co to bylo za žárovky. Prodává se jich spousta, ale zajímal by mě názor okolí. Předem díky.

odjakziva kupuju do aut Narvy a muzu doporucit - range power blue - ve skutecnosti super bily svetlo a sviti to o dost vic (udajne 30%), navic nikdy mi zadna neodesla (musis mit ty pridavny odpory ve svetlech) a komplet predek na fabku me stal litr...ted delaj naky s 50% navic tak zkus mrknout na narva.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Chtěl bych se zeptat. Mám ve předu origo čirou optiku, ale prej tam nemůžu dát klasický žárovky jako do předfaceliftu. Prej by se ten vnitřek celej teplem zkroutil, takže se tam mají dávat nějaký speciální žárovky, co mají malou výhřevnost. Můžete mi poradit, zda je to pravda a kde na netu takové žárovky sehnat. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat. Mám ve předu origo čirou optiku, ale prej tam nemůžu dát klasický žárovky jako do předfaceliftu. Prej by se ten vnitřek celej teplem zkroutil, takže se tam mají dávat nějaký speciální žárovky, co mají malou výhřevnost. Můžete mi poradit, zda je to pravda a kde na netu takové žárovky sehnat. Dík

Mám tam H4 60/55, je to normální - 2002...

Někdo ti chytře radil ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete někdo poradit, jaké jsou vhodné žárovky do předních světel. Párkrát jsem potkal auto se světly (nebyla xenonová) která svítila úplně bíle. Nevím ale co to bylo za žárovky. Prodává se jich spousta, ale zajímal by mě názor okolí. Předem díky.

jinak odkazů tu máš habakuk, a shrnutě lze konstatovat, že zvítězily Osramy SilverStar, a byly zavrženy jakékoliv H4 100/90 protože to neuchladíš(mmj. vlastní zkušenost)tak už nic nehledej a skoč do těch Osramů :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to jsou ty výhodné ceny v obchodních řetězcích... :o

no jo já ale objel celej okres a nikde nic, a u pump omezenej sortiment a taky draho, tak jsem šel do té šílené oblože v OBI, a tuningové internet prodeje+poštovné tě vyjde zase na oblož :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tam skoro rok Philips blue vision a jsou super. Jen trochu dražší. ;)

Mel jsem ctyri roky v Toledu H1 a tedka dva a pul roku v Octe H4 a jsou super,obyc zarovka se neda absolutne srovnat.Tedka pred tydnem me jedna praskla po cca 25 000km a dal jsem obyc a je to silenost,leve me skoro nesviti:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tam skoro rok Philips blue vision a jsou super. Jen trochu dražší. ;)

Mel jsem ctyri roky v Toledu H1 a tedka dva a pul roku v Octe H4 a jsou super,obyc zarovka se neda absolutne srovnat.Tedka pred tydnem me jedna praskla po cca 25 000km a dal jsem obyc a je to silenost,leve me skoro nesviti:-)

Máš na mysli Blue Vision, nebo Vision Plus ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem všude sháněl Philips Blue Vision ale za celý den jsem je v H4 nesehnal. Tak jsem nakonec koupil Osram Cool Blue. Večer jsem je tam narychlo hodil a jel je vyzkoušet. Mohu říci, že oproti normálním žárovkám super svit, krásně bílé světlo a výborná viditelnost - prostě fantazie. Cena na Shellce je 180Kč/ks.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...