Přejít na obsah

Ochranný nástřik prahů


Tom84

Doporučené příspěvky

Ahoj,

čím nejlépe opravím zničený práh od zvedáku?Origo gumovej ochranej nástřik je roztrhanej a pod ním to rezaví.Na zimu jsem to trošku zastřikl bodyčkem od motipu,ale to podle mě nestačí.Teď to chci na jaře opravit ať to dál nekoroduje.Hoďte rady na nějakou pastu na opravu,nebo to mám pořadně očistit a stačí jen to bodyčko?Co je to vůbec za materiál,kterým se to ve výrobě stříká?Dá se to sehnat?Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to víš že se to dá sehnat, přímo ve škodě ale musíš mít kompresor, to není sprej. Záleží jak moc to rezaví, jistotu máš, když to hodíš do škody, zas tolik tě to stát nebude a tam si s tím poradí.. samo že rez odstaň dobře ty, na nich to nech at si poradí s nánosem nějaké antikorozky. Záleží jak moc rezaví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kompresor mám, už jsem si to sřikal zespodu voskem.Já nejsem moc důvěřivej,co si neudělám sám to není v pořadku :) .Jestli víš jak se to jmenuje tak to písni.Není to moc rezavé prostě jak je to omačkané od zvedáku,tak je ten plastizol rozpraskanej,utrhanej, odchlíplej.Trošku to tam začíná reznout na té hraně prahu kde je to poškozené od zvedáku,tak do chci dát do cajku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od jakého výrobce?Hoď sem odkaz kdyžtak.Co ta náprava, už jsi na to přišel?

Tak jsem napsal špatný název.Jmenuje se to TLUMEX PLAST.Výrobce nepřečtu protože ta plechovka je tak omatlaná,že to není vidět.Má to samozřejmě antikorozivní účinky.Dá se koupit myslím v každé drogérii nebo barvy laky.S tou nápravou jsem na to ještě nepřišel,dělá to i když vycouvám z garáže a zabrzdím,tak to tlumeně lupne jako když se něco našponuje.V těch levých zatáčkách to dělá jen když jsou hodně prudké.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem napsal špatný název.Jmenuje se to TLUMEX PLAST.Výrobce nepřečtu protože ta plechovka je tak omatlaná,že to není vidět.Má to samozřejmě antikorozivní účinky.Dá se koupit myslím v každé drogérii nebo barvy laky.S tou nápravou jsem na to ještě nepřišel,dělá to i když vycouvám z garáže a zabrzdím,tak to tlumeně lupne jako když se něco našponuje.V těch levých zatáčkách to dělá jen když jsou hodně prudké.

Tak si vyměň spojovačky.Mě se todle přesně stejně projevovalo,že při naklonění auta v zátočině v tom luplo a při dobrždování a ůplném zastavení v tom taky luplo.Vyměnil jsem to a byl klid.Vůli neměli moc velkou ale dělalo mě to todle.Kouknu po tom,cos psal.Potřebuju,aby to bylo husté a dala se tam nanést vrstva.Možná koupím od Terosonu ten HS 2000,jak sem házel odkaz Prochy.Bude to asi nejlepší.

Editováno: , autor: Tom84
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

jak moc to mas mackle? ja to mel tedko taky prohnute a nakonec jsme to proste vytahali a poslali na lak a vypada to dobre, navic to diky tomu nebude reznout

jakmile do toho riznes, tak podle me budes mit problem ;)

Ahoj, jakým způsobem jste to vytahali? Žena mi před týdnem prohla pravý práh :doh

post-38741-1279651831,5846_thumb.jpg

post-38741-1279651884,5544_thumb.jpg

Editováno: , autor: mad71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mame k dispozici tuto sadu:http://www.renovator.cz/zbozi/677/renovator-promacklin-start-pdr-start/je to fakt super vecicka, je to strasna piplacka, ale kdyz si s tim clovek da zalezet, tak je to super vec ;)jinak to co mas ty doporucuju bud nechat jak mas, nebo dat do nejaky firmy, kde na tohle maji vybaveni, odhadem bych rekl ze to mas tak na dvojku za opravu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

na mojej octavii je na oboch prahoch prehnuty (ulomeny ,zhrdzaveny ) jarcek na zachytavanie zdvihaku, ,aj pod piralou je uz hrdza z vrchnej strany , planujem vymenit prahy na oboch stranach ale pred tym ich chcem dat pozinkovat , mate nejaky iny napad pripadne radu...??? cena prahu 25 EUR kus cena pozinkovania 5 EUR kus,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Tak si vyměň spojovačky.Mě se todle přesně stejně projevovalo,že při naklonění auta v zátočině v tom luplo a při dobrždování a ůplném zastavení v tom taky luplo.Vyměnil jsem to a byl klid.Vůli neměli moc velkou ale dělalo mě to todle.Kouknu po tom,cos psal.Potřebuju,aby to bylo husté a dala se tam nanést vrstva.Možná koupím od Terosonu ten HS 2000,jak sem házel odkaz Prochy.Bude to asi nejlepší.

Já používám BODY930. Je to hustý na štětec. Drží to super.

body%20930.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...