Přejít na obsah

Cisteni interieru


l79

Doporučené příspěvky

za nějakých pár let provozu bude ta impregnace stejně pryč, protože třeba já jsem se za ty 3roky tolikrát v sedačce spotil, že už tam nic bejt nemůže....

Luke cece, Ty se v tom aute potis vic nez ja, ted je otazka jestlo pritom auto jede nebo stoji vid. :prc::w00t1::kol-20:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v 99% jelo, to 1% je to, na co ty narážíš a od tý doby jsem si šukání v autě zakázal lol

jinak podle avataru koukám, že RS na pegasech nevypadá tak zle

Jakoze, kdysi jak si vzpomenu na sve prvni auto (Felicia s novou tvari a velkym kridlem :) ) co to zazilo jak uvnitr tak z venku v lese, musim priznat, ze u poslednich dvou mych aut uz o nejakem sexu v aute nebyla ani zminka, ikdyz, jak nad tim ted tak premyslim, celkem aj skoda, melo to neco do sebe :palec2:

Jinak dik, puvodne sem chtel sice na zimu mit 17-tky original RS kola, ale tak nejak sem si to pak rozmyslel, kdyz uz je ma clovek pak jako 18-tky na leto, at to neni to same.

Editováno: , autor: DeMarco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakoze, kdysi jak si vzpomenu na sve prvni auto (Felicia s novou tvari a velkym kridlem :) ) co to zazilo jak uvnitr tak z venku v lese, musim priznat, ze u poslednich dvou mych aut uz o nejakem sexu v aute nebyla ani zminka, ikdyz, jak nad tim ted tak premyslim, celkem aj skoda, melo to neco do sebe :palec2:

moje první "auto" mělo dokonce kožený sedadla a bylo to soutěžní (značně už vyšeptalý) R8 Gordiny, 1 300 ccm, dvojitý spádový karburár Weber, 130 PS (96 kW). Dneska muzeiní kousek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už mockrát jsem přemejšlel, že dám auto na ruční čištění interiéru, to je pak prej autíko jako nový

Taky jsem to slyšel....bohužel moje zkušenost je raději investovat půlku částky na spreje a obětovat neděli.Jenže já jsem asi moc náročnej a jak říkal kámoš "ty dáš 6let starý auto do čistírny a čekáš že ti vrátí funglovku :p "

Editováno: , autor: hony
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ahoj chlapy, mam problem a tedy jsem sice neco nasel ale nejak me to neuspokojilo.

V posledni dobe docela prselo a moji pritelkyni nenapadlo nic jineho nez u me O2 nechat otevrene okno. Tak mi tam logicky naprselo a ted kdyz to vyschlo mam na sedacce flek "od vody" nevite jakym nejlepsim zpusobem to odstranit?

mam tu dve veci Pěna na čalounění - SONAX nebo Čistič interiéru - pro čištění interiéru - SONAX str. SONAX. Nevim zda je lepsi sucha pena nebo ta tekuta chemikalieN

ebo snad mate lepsi zkusenosti s jinymi pripravky?

Navic bych nerad aby pak ta chemikalie delala nejaky fleky na obleceni. Budu rad za jakoukoliv pripominku. diks za rady.

Alli

Editováno: , autor: alli86
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...

zdary.mam moznost si pujcit vodni vysavac karcher a chtel bych s tim udelat sedacky v aute ,podlahu a stropnici .delal jste to nekdo uz?mam strach ze to udela fleky a pak to tam zustane.a ma to vubec cenu delat podle vas?jakej je vas nazor.mate na to nejakej tip jak to delat?predem dekuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj je to uplně v pohodě, ale:

Počítej s tím, že to musíš zavodnit všechno a rovnoměrně jelikož jinak ti to udělá fleky.

tedy začneš u té stropnice (voda kape dolů), následně sedačky, opěradla, sedáky na zadek a nakonec koberečky na podlaze a kufr.

Nezapomeň, že musí být ideálně pěkně horko a musíš pak nechat otevřený okýnka, jinak to zatuchne a je to špatný. Stejně tak si nedáš na mokrou podladu kobereček jinak to splesnivý, ale to je snad jasný.....

Mělo by to opravdu důkladně vyschnout, než do toho sednaš, jinak se ti zapaří zadek :-)

Já to třeba v zimě vysušuju teplometem....... Dělám to ve společných garážích, má to spotřebu jako prase ;-)

Hodně štěstí.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když ti to udělá fleky, tak jediná možnost to je znovu vysát a namokřit.

Pokud je to opěradlo sedačky a bude to kapat (a ono bude) tak pak celou sedačku i se sedákem, jinak to bude vidět.

Jako prostředek doporučuju Vanish (pro storjní čištění), pokud teda nemáš od Kercehru něco průmyslovýho, ale bacha aby to nešlo i barvou ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...