Přejít na obsah

Zmena podsviceni interieru + budiku


gdanx

Doporučené příspěvky

Chlapi, jakým způsobem šetrně vyndám spínač vyhřívání zadního okna a spínač pro otevírání dvířek od nádrže?  :help:

Šetrně ho vyrveš :smich:

Já ho páčím šroubovákem oproti tomu plastu pod rámečkem, jde to hladko.

Slovo "páčit" zní optimisticky :specool: Každopádně to prubnu a dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, jakým způsobem šetrně vyndám spínač vyhřívání zadního okna a spínač pro otevírání dvířek od nádrže?  :help:

Šetrně ho vyrveš :smich:

Já ho páčím šroubovákem oproti tomu plastu pod rámečkem, jde to hladko.

Slovo "páčit" zní optimisticky :specool: Každopádně to prubnu a dík

jasne sundas ramecek a potom to vypacis jinak to nejde po stranach ma takove plysky ktere to drzi to se podda neboj ;) jde to dobre dokonce dneska jsem to vyndal rukou prestala mi svytit dioda ve vyhrevu okna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pekne tu poslednu diodu oddeliš na hranici kde ma už byť červené a od displeja a máš to paradne.

odkial si? idem bud tyžden do čiech tak keby si bol niekde pobliž kadial pojdem mohol by som zaskočiť:-)

Tak hotovo. Výsledek je celkem slušnej. Dal jsem tu poslední diodu červenou a je po problému :D

Ještě by to chtělo nějak odstínit tu modrou výše, máš tu sedmičku úplně fialovou, červená by byla lepší.

Tak dneska konečně došlo na odstínění červené diody. Lepší už to nebude.....

post-25-1162838275.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze jsem temer dokoncil zmenu podsviceni uz mi chybi dodelat jen ventilaci a upravit vyhrev sedacek (mam tam pouze ledku a znali vedi jaky je vysledek). Kazdopadne nedoporucuji delat vse tak jako ja domodra protoze smd diody a klasiky 3mm maji naprosto jinou svitivost a hodne jsem se natrapil s vymenou odporu u ledek protoze nestaci jenom snizit napeti jednim odporem na zacatku vetve. Po takoveto vymene zustali svitit na ovl oken u ridice jen tri ledky :wacko: takze jsem menil skoro vsechny odpory ale myslim ze se mi to povedlo docela dobre. PS: budiky mam od newmana

Vysledek zde:

img0568qn4.th.jpg

img0595md1.th.jpg

foto644iv1.th.jpg

foto693xr2.th.jpg

Tady nedokonalost osvetleni vyhrevu ale to vylepsim.

foto682ql1.th.jpg

Zde fotka pro predstavu jaky je rozdil mezi svitivosti puvodniho podsviceni a 3mm bez upravy odporu.

foto644iv1.th.jpg

Editováno: , autor: WolwZz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co horni stupnice, takhle je to trochu divny a ty prosvitajici polepy - rozhodne to neni salek me kavy :unsure:

To ze prosvitaji budiky tachometru a otackomeru me ani tak moc nestve je to slaboucka zare i kdyz je bohuzel s tim nic nenadelam, ale u teplomeru a palivomeru to bylo znat hodne a tak jsem dneska vystrihnul ze stareho palivomer a vymenil jeste to a uz je to ok. Akorat premyslim jak ted udelat aby stupnice a rucicky u toho byli jinou barvou budu to muset nejak oddelit uz to nekdo delal nas starych budicich?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Přesně jak jsem se dočetl-vím z vlastní zkušenosti že ta modrý ce so používá ve VW tak je jiná než co koupíte normálně v obchodě.SMD možná ale ty obyč 3mm jsou jiné-mají modrozelenou barvu a originál VW je modrofialová.

Pokud máte zájem jsem tak jsem ochotný vám poslat diody o průměru 3mm který mají přesný odstím jako VW a také mají stejnou svítivost jako ty zelené co jsou v Octávce I například ve spínači světel nevo ovládání okýnek u řidiče ve dveřích.

Pokud máte někdo zájem-nedají se sehnat.Jinak 40Kč za kus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muze mi nekdo vysvetlit, jakym zpusobem muze byt udelane to 2-barevne topeni, je tam jen jedna zarovicka a ze by tam byl tazeny jeste proud a ledka? Divne. Strasne se mi to libi... :huh::huh:

Teda já nevím, mám Climatronic, ale dle mě to je jen barevná folie, ne ? Jako u otáčkoměru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...