Přejít na obsah

bezpečnostní šrouby na kolech


pirat

Doporučené příspěvky

Podařilo se mi ztratit oříšek k bezpečnostním šroubům na kolech. Mám tam ty kulaté s vnitřními vícehrany. Co s tím, díky za radu.

Dvě možnosti:

- buď tam s někým namlátíš ořech ve tvaru piramidy a vytočíš ten šroub a nebo odvrtat

- v lepším případě máš papíry od těch bezpečáků a tam kde jsi je koupil ti podle těch papírů seženou duplikát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podařilo se mi ztratit oříšek k bezpečnostním šroubům na kolech. Mám tam ty kulaté s vnitřními vícehrany. Co s tím, díky za radu.

Jak rika Palo, kazdopadne bych ti pral spise mit ty papiry a dle cisla udelat nebo obstarat duplikat, pokud dojde az k odvrtavani a neumis to sam, stoji to ofiko nekolik stovek na jedno kolo... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

origo bezpečáky jsou k hovnu pokud najdu tn co se mi zkurvil loni na autě tak ho blejsknu a dám to sem musel sem ke Garnymu a ten si trošku hrál nikde na kole nebylo nic , ale šroub je už na dvě věci...byl 14 dní starý a jen lehce dotažený ne na krev

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

origo bezpečáky jsou k hovnu pokud najdu tn co se mi zkurvil loni na autě tak ho blejsknu a dám to sem musel sem ke Garnymu a ten si trošku hrál nikde na kole nebylo nic , ale šroub je už na dvě věci...byl 14 dní starý a jen lehce dotažený ne na krev

kola mají daný moment utahování u Al to jest 12kilo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

origo bezpečáky jsou k hovnu pokud najdu tn co se mi zkurvil loni na autě tak ho blejsknu a dám to sem musel sem ke Garnymu a ten si trošku hrál nikde na kole nebylo nic , ale šroub je už na dvě věci...byl 14 dní starý a jen lehce dotažený ne na krev

kola mají daný moment utahování u Al to jest 12kilo!

to by me zajimalo jak to udelam kdyz to delam rukama :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já slyšel něco o 7 druzích..... :o

To je jedno kolik je typů, ale hlavně dotýčný se nevyjádřil jestli má origo nebo ne. Pokud to jsou ty škodovácký(nejlépe to vyfoť) tak k nim žádnou krabičku k autu nedostaneš.

Nedostanes, ale na original orechu je trojmistny pismeny kod a cislo. To je pro obstarani dupli... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...