Přejít na obsah

Yeti


Leftfield

Doporučené příspěvky

Vorlajz: no jak jsem psal, já mám zatím na 4x4 všechny 4 pneu sjetý stejně... navíc je fakt, že na křižovatce jsem ani jednou nehrabal! vono to jaksi nejde! muhaha...

No chlapi, mě ta pátá pneu v kufru ne a ne se sjet.... :smich::smich:

Editováno: , autor: lukynodc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw. já mám rezervu v kufru taky jenom na parádu... jezdím v zimě i v létě na 225/50 R17 a v kufru vozím 205/55 R16 ... to bych tam snad ani nemohl nasadit na dojezd... :feve:

A proč ne?? :help: ...vždyť tak to dodává přímo škodovka, tak jakýpak copak :p ...a hlavně...takovej Loeb jezdí vklidu i po dvou kolech, když to jinak nejde...tak jakýpak copak :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já osobně nevidím nic špatného na koupi pouze dvoukolky, ne každý chce auto s obřími převisy a kufrem a vyšší posez taky vyhledává dost lidí, domů pro rodinu bych ho já osobně ale nekoupil, zklamala mě základní cena vs. výbava, jen čtyři bagy a bez esp je myslím dost špatná nabídka, tohle má OII v základu, tady je to až od třetí výbavy a za jiné peníze, za peníze, které člověku otevřou cestu k jinému autu, (myšleno varianty 4x2)

jinak ceny 4x4 takovej střed mezi nabídkami na trhu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si ho vcera poradne okouknul. Byla to predposledni vybava v cerne, 2.0 TDi 4x4 6M. A nezklamal.

Z venku krasavec. Predni mlhovky jsou delene a jspu v nich svetla pro denni sviceni. Hlavni svetla jsou obus paraboly s jedinnou zarovkou, takze asi H4. Projektory jsme nenasli v zadne vybave, takze asi nebudou a bude az xenon.

Kola 215/55/16 moooc pekny. Vzadu na viku kufru je ooobrovskej znak skoda. Je velkej jako u VW, jen skoda, ze taky neni vyklapeci. Otevirani je klasika nad RZ. Viko se otevira dobre a je dost vysoko, ze i 190cm vysokej chlap pod nim muze stat. Zadni difuzor se mi nelibi ten tam chcit nebudu. Celkove je prdel slabsi clanek. Vypada takova "rozkydnuta" To bude chtit jeste poladit.

Tenhle pred seriovej vuz mej jeste plnohodnou rezervu a protoze ma vetsi svetlou vyzku, tak rezerva zveda podlahu kufru az na hranu vika. Kdyz se pouzije opravna sada, tak se dno kufru dostane na urovan jak je to u beznejch aut. Hazky na tazky jsou posuvne ja podelnych konzolich na obou stranach.

Zadni sedacky isofix z R. Rozdil trochu je, kdyz ji posunete uplne dobredu, tak i ja hubenour sem sotva nacpal nohy za sedadlo ridice, ktery bylo posunuty na 190 cm chlapa. Tunel z OII s loketkou a vydechy klimatizace dozadu. Mista nad hlavou dost. Bocni okna jsou mensi, nez u R, ale videt je znich dobre.

V predu mista kralovsky. Posez dost vysoko sedacky prima bocni vedeni. Volant OIIFL ( me moc nesedi) budiky hluboky tubusy olemovane chromem ( fuj). Co mi vadi je system vnitrniho osvetleni, resp cteci lampicky maji zbytecne velky tlacitka a prepinani sviceni s dverma, vubec, nebo porad je kolibkovy prepinac, ktery ma stredni polohu sviceni s dvermi, coz treba ja nepouzivam a kdyz prepnete na nesvitit vubec, nebo porad, tak osklive vystupule z panelu. Vyhled lepsi nez u R. Razeni stejne prijemny jako u vsech skodovek, motor super odhlucnenej, ale ani venku nebyl moc slyset.

Nakonec se stm nedalo projet, ani fotit, ale kluci stim byli na strizaku a u aligatoru, kdo to znate v UL, ale pry parada. Sam prepina mody pohonu podle naklonu. Rozjezd v pulce prudkyho kopce bez problemu.

Takze zacinam setrit lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já osobně nevidím nic špatného na koupi pouze dvoukolky, ne každý chce auto s obřími převisy a kufrem a vyšší posez taky vyhledává dost lidí, domů pro rodinu bych ho já osobně ale nekoupil, zklamala mě základní cena vs. výbava, jen čtyři bagy a bez esp je myslím dost špatná nabídka, tohle má OII v základu, tady je to až od třetí výbavy a za jiné peníze, za peníze, které člověku otevřou cestu k jinému autu, (myšleno varianty 4x2)

jinak ceny 4x4 takovej střed mezi nabídkami na trhu

Jardo, ale Yeti má v základu ESP! Ty hlavové bagy tam teda nejsou, to mě taky trochu zklamalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...