Přejít na obsah

Yeti


Leftfield

Doporučené příspěvky

Blacky, tak na co takový auto, když s ním moc nenajezdíš??? na to aby ti stálo před barákem to není ne??? ;)

mno je fakt, ze moc nenajezdim cca 15k za rok, Stat pred barakem nebude mam garaz ne? Na stehovani to bude prima. Navic rumikovi uz budou v te dobe 4 roky, a to je cas na vymenu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem byl svezen v Yetim 4x4 1.8TSI.....auto to neni špatný,ale jak jsem tu už psal...je to prostě malý!!!....seděl jsem vevnitř ještě se třemi lidmi(vystřídal jsem přední a zadní sedadla)..všichni kolem 180cm a necítil jsem se tam moc pohodlně...já osobně se 178cm jsem se tam cítil jak vosa na bombóně.....To když nás hned po té..ten stejný chlapík svezl v OII FL 1.6TDI-CR,tak jsem usedl dozadu OII a hned mi bylo jasný že sedám do lepší ligy....OII je proti tomu takový dospělí auto.

Škoda že Yeti není větší a mohutnější !!!!

post-12679-1244386071_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám rád prostě nízkej posaz a v Yetim jsem pořád pátral po tom jak si dát sedadlo ještě níž a ono už to víc nešlo..nemluvě o zad.sedadlech,prkenej posaz+jsem si tam připadal jak vosa na bomboně....Nevaděj mi vysoký auta..naopak....jel jsem takovou Q7,Touaregem a to je nádhera,ale v Yetim prostě nic moc.......Opravdu..po přesednutí z Yetíka do OII jsem okamžitě cítil že sedám do vyšší ligy a to nejen výbavou !!!

Hlavně mě opravdu překvapuje prohlášení šéfa škody-auto že Yeti je konkurentem Tuscona a Sportage....to je podle mě nesmysl...Yeti je o dost menší auto než je takovej Tuscon či Sportage...To mě právě dost překvapilo...čekal jsem větší a mohutnější auto,takhle mi to přijde jak o kapku mohutnější Roomster na vyššim podvozku !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nečekal jsem ani náhodou že to bude jako Q7 nebo Touareg...jen jsem to dával jako příklad že se mi jinak ve vysokých autech jezdí dobře a že je mám rád....nic víc.

Osobně jsem čekal spíš dle článku škody-auto takovýho Tuscona,ale Yeti je o dost menší....Já bych ho rovnal k Soulu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu..po přesednutí z Yetíka do OII jsem okamžitě cítil že sedám do vyšší ligy a to nejen výbavou !!!

Upřímně - co za výbavu navíc nabízí OII? Nic, spíš si do ní některý věci ani nekoupíš. Můžou tam být jiný materiály, nemusí se ti líbit vzhled a charakter auta - ale výbava opravdu nebude ten problém. Jo pokud to myslíš tak, že to byla holota a paks jel v Eleganci, tak to chápu. Já měl úplně stejnej dojem při přesednutí mezi FII/R Ambiente/Style a interierem pro Elegance/Sport. Tam je rozdíl obrovskej.

Pokud není přístrojovka nějak extra posunutá dozadu, tak tam bude na délku stejně málo místa jako v OII a na šířku má Yeti 1mm navíc a vzadu 14 mm. Pokud setrvá Škoda u trendu "hodit přístrojovku do výšky" a uvolnit tím místo na kolena, tak by tam mohlo být i víc místa. Ale uvidíme, to by byla spekulace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak Yeti tak i ta OII FL byli v max.výbavách....o tu výbavu vůbec nešlo...to jsem psal.....Pro mě to byl rozdíl jako když jsem před lety měl svého Passata v servisu a jako náhradní auto jsem dostal OI...to byl opravdu velký rozdíl a tak jsem to cítil i v tomto případě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...