Přejít na obsah

1.6 FSI (85 kW)


roman5a9

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Co tam mas za kola? ja na dalnici mivam spotrebu kolem sedmi litru... ale rychlost je stale tak 150 kmh

Jinak dneska jsem se byl projet po nasi nove zrekonstuovane a zatim jeste uzaverene horske ceste na Červenohorske sedlo a jelikoz byla cela cesta jen pro me, tak jsem tomu daval kour a vysledna spotreba za tech cca. 10 km byla 21 l/100 :-) A prumerna rychlost 98 km/h

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to myslel tak, ze Jedu treba trasu Brno - Jesenik, cili asi pul cesty dalnice a pul cesty okresky a vysledna spotreba je 7 l/100km ale s tim ze na dalnici nejdu pod stopáďo. Pokud jedu dalnici predpisove 130 km/h tak mivam spotrebu za tu celou cestu nizsi. Samosebou ze aktualni spotreba kdyz jedu dejme tomu 155 km/h a podivam se na MD tak mi ukazuje povetsinou neco kolem 8,5 l/100, ale pak na okreskach se ta spotreba upravi (klesne) ale taky zaroven klesne prumerna, ktera je pri sjezdu z dalnice obvykle nekde u 120 - 130 km/h ale kdyz dojedu domu, tak uz je vetsinou pouze u 75 - 80 km/h

Jinak vcera jsem se byl jeste jednou a bohuzel uz naposled projet nahoru na ČHS dokud je silnice uzavrena a jeste jsem si zlepsil prumernou rychlost, tedka to uz bylo 104 km/h a spotreba 23 l/100km....a pak že spotreby pres 20 l/100 se daji udelat jen na okruhu :-)) Staci k tomu uzavřená klikata horska silnice!!

Editováno: , autor: Marios
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny FSIckare ;),

a pridavam se do klubu :palec2: . V pondeli jsem si prevzal v MB moji novu Octu Ed.08 - 1.6FSI kombi - Elegance, seda antracit + elegance 3 packet (17" pegasus, sunset, stribrny stresni nosice) + nejaky dalsi hracicky. Je fakt moc pekna kol5

Az ji trochu vic projedu prihodim nejake info o spotrebe. Zatim to nejde objektivne rict, ale vypada to velice priznive :palec2: .

Btw, rekl bych ze budu jeden z poslednich, (ne-li posledni), kdo bude mit v Octe tenhle motor :)

Opravdu by me zajimala nejaka statistika kolik se vyrobilo/prodalo aut s timhle motorem...

Toz 1.6FSI zdar :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zaff: Vitaj v klubu FSIčkářů -_- Myslím ze budes spokojenej, ale to uvidis az po case. Co se tyce poctu 1.6 FSI v OII, tak bych to tak tipoval asi na 1% v celé ČR, ale to nemeni nic na tom ze to je vyborny motor! Jinak z meho okoli ma OII s 1.6 FSI muj kolega z prace se kterym sedim v jedne kancelari, tak si obcas delame prdel že mi dva jsme ti "jednoprocentní" :D a tady na foru maj krome me (ja byl prvni zde na foru s FSI) a tebe jeste Author a Jofree :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...