Přejít na obsah

1.6 FSI (85 kW)


roman5a9

Doporučené příspěvky

Ovidius: ja jdu ted v patek na servis po 60k km, tak se ti muzu optat co tam budou za svicky menit, ja mam svuj jenom olej, osttani veci jako filtry a svicky uz necham na servisu, at taky s toho neco maji zejo :)

tak to ja sem na ne ku*va-taky me drou pri kazdy prkotine takze at tahnou.... sehnal sem si i filtry a treba pylovej je i uhlikovej na smrad atd. ... to mi naposled ani nedali-standart papirak....

prosimte poptej se jich tam na ty svice a co by treba i doporucil za nejaky lepsi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec. Ještě zpátky k tomu zvuku FSIčka. Pravděpodobně každej si bude chválit zvuk toho svého mazlíka, ale každopádně ty naše FSIčka maji v tahu zvuk prostě luksusní. Připomíná mi to zvuk šestiválce možná je to i tím, že ho krmím 100 octanama :kol-78:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MPicko je takový... no sice je tišší, ale zvukově mi nic neříká

Si to FSIcko budu muset poslechnout z venku, nějak to znám jen zevnitř ;)

MPíčko má skutečně takový nemastný neslaný zvuk.

Sice nevím jaký zvuk má FSíčko, ale např. fabka 1.4 16V má takový sportovní zvuk (bohužel jen zvuk)

takže to FSíčko ho bude mít asi podobný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec. Ještě zpátky k tomu zvuku FSIčka. Pravděpodobně každej si bude chválit zvuk toho svého mazlíka, ale každopádně ty naše FSIčka maji v tahu zvuk prostě luksusní. Připomíná mi to zvuk šestiválce možná je to i tím, že ho krmím 100 octanama :kol-78:

No tak to mě pos.r....zvuk jak V6....tak to čumímjak blazen :doh :doh :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jako V6 to zvuk určo nemá, to je pán asi dost hluchej a nebo má díru ve výfuku, pač V6 zní úplně jinak, ale fakt je, že ta 1.6 FSI nezní špatně :)

Ovidius: Dneska ti zjistím, jaké tam dáva autor. servis svíčky, jedeme s autem na prohlidku po 60t km

Editováno: , autor: Marios
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jako V6 to zvuk určo nemá, to je pán asi dost hluchej a nebo má díru ve výfuku, pač V6 zní úplně jinak, ale fakt je, že ta 1.6 FSI nezní špatně :)

Ovidius: Dneska ti zjistím, jaké tam dáva autor. servis svíčky, jedeme s autem na prohlidku po 60t km

Zdravím, taky se přidám co za svíčky do 1.6 FSI - čeká mě 120tkm - a např. v katalogu Brisku je tam pro 1.6 FSI prázdno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, jak tady někteří povídali že mají svůj olej... jakej tam lejete jen pro info? :)

Jinak zvuk mi sice nepřipadá "šestiválcovej" :D, ale je celkem fajn. Zatím jsem to taky ještě neslyšel v záběru z venku..

Editováno: , autor: :Petr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ze servisu zpátky a servis tam dáva svíčky BOSH, ale jakej typ přesně nevím. Jinak servis po 60k km mě přišel u mého FSI na 3800 Kč což je fajn cena co řikáte? PS: Olej jsem měl vlastní :) a kdo by chtěl, tak mi zbyli ještě dvě originálně zapečeťené flašky Shellu Helix Ultra VX 5W-30 (longlife)!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ze servisu zpátky a servis tam dáva svíčky BOSH, ale jakej typ přesně nevím. Jinak servis po 60k km mě přišel u mého FSI na 3800 Kč což je fajn cena co řikáte? PS: Olej jsem měl vlastní :) a kdo by chtěl, tak mi zbyli ještě dvě originálně zapečeťené flašky Shellu Helix Ultra VX 5W-30 (longlife)!

Zdravím, jakou specifikaci VW musí olej do 1.6 FSI splňovat ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych všechny co si koupili 1.6 Fsi přesunul do jejich sekce ať nepřekáží..... :smich::smich::smich: Co mě zajímá, že jede 1.6 Fsi v sekci 2.0 Fsi 160 km/hod....jo kdyby ještě někdo přesně napsal jezdím to v tomhle úseku běžně(optimálně kilometrový údaj mezí městy)...a ještě hodinu tak to by byl frajer... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě by každopádně zajímalo, jak dlouho na těch 170 km/h zrychloval.... když si vemu v potaz, že na rovince by mu to mohlo trvat řekněm 20 vteřin (to sazím od boku), tak kolik by to bylo do toho kopce... nehledě na to, že veme-li průměr 150 km/h tak za 20 vteřin ujedeš... 830 m ... kolik měl ten kopec délku??? 5 km? jak dlouho by auto, které zrychluje na rovince ze 130 - 170 řekněme 20 vteřin, jak dlouho by zrychlovalo do kopce a jakou by ujelo vzdálenost??? toť otázka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pro rejpaly : v aute jsem jel sam, bez harampadi v kufru a začátek jsem roztahl na trojku asi do 130km/h a zbytek na 4 rychl. stupen. Na vrcholu jsem měl 170 tacho.

Jinak ten kopec je TADY Třeba to někdo zná, je to kousek za Zlatými Horami směrem na Vrbno pod Pradědem.

Jo a tipl jsi to přesně vorlíku kopec má 5 km (viz odkaz na mapu) a jsem rád že se bavíš, ale nemám důvod psát něco co by nebyla pravda. Sám jsem si to chtěl vyzkoušet, je to takovej můj testovací úsek a chtěl jsem testnout o kolik lepší jsou 16" oproti 17"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...