Přejít na obsah

Škoda-Auto bude mít nové logo


HjM

Doporučené příspěvky

Historie znaku Škoda

Výklad symboliky znaku Škoda:

Velký kruh (mezikruží) – všestrannost výroby, dokonalost produkce, zeměkoule, svět

Peruť (křídlo) – technický pokrok, rozpětí výrobního programu, odbyt výrobků ve světě

Šíp – pokrokové výrobní metody, vysoká produktivita práce

Kroužek (oko) – přesnost výroby, technická bystrost, rozhled

Černá barva – stoletá tradice

Zelená barva – ekologická produkce, ochrana životního prostředí, recyklace použitých materiálů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se přinejhorším snad najde někdo, kdo bude vyrábět starý znaky na výměnu. Mně se třeba nelíbí ani současnž font. Ten zavedenej s OI mně dodnes přijde aktuální. U Roomstera/Fabie se to dá tak eště maximálně odůvodnit zaměřením na mladší klientelu, ale u OII a Superbu mně to přijde jak od děcka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DLE MÉHO BY SE LOGO MĚNIT NEMĚLO....JE TO TRADICE...JE TO VE SVĚTĚ ZAVEDENÝ..........a pokud to předpokládané NOVÉ dosti nevylepší...bude to hrůza hrůzoucí.......tak uvidíme co němci vymyslejí...páš škoda už dávno není česká...že :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by ten znak měl takto vypadat (zatím to jsou jen spekulace), tak hlasuji rozhodně NE! :aggressive: Já bych to na té fotce spíše prohodil a ten nový by byl nahrazován tím starým. Mě příjde graficky a tak celkově hezčí (ten starý), ten druhý (,,nový´´) vypadá jakoby by byl na čínských, nepovedených modelech autíček!

for bojler: Taky jsem přemýšlel o tom že ty starší znaky by mohli být dále vyráběny, aby se dali vymněnit. Ale teď bude záležet jestli zůstane logo stejně velké atd.

Ale zase na druhou stranu, může se stát že nové logo se bude více hodit k novým modelům od Škodovky doufejme že takto vypadat nebude. Spíše bych preferoval nějaký facelift tohoto Naše původního, když už teda změnu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je to ta největší pitomost co mohla koho napadnout.

Logo škoda má svojí tradici a vývoj,o tom není pochyb.

Nemám nic proti pokroku,ale tohle je jedním slovem HNUS.

Pro mě osobně je nejhezčí logo škody,které se používalo od roku 1926 do 1990 ( proto figuruje i na mých stránkách www.skoda130lr.mypage.cz )

,i když na to poslední co se používá nyní jsem si už tak nějak taky zvyknul :)

Editováno: , autor: 12-LRO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

galeo: Souhlasím, současné logo Škody je atraktivní, reprezentativní i nadčasové. A barevným ztvárněním nezaměnitelné. Spousta automobilek má na přídi jen chromované cosi, ale opravdu jedinečné logo máme jen my, majitelé vozů Škoda. Neříkám však, že nejsem na nový logo taky zvědavej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

×
×
  • Vytvořit nový...