Přejít na obsah

6x zapípa při otočení klíčekem při zapalovaní


Danniell

Doporučené příspěvky

Ahoj mam O1 1.6 75kw rv. 2001 a vzdy kdyz otočim klíčekem tak to 6x zapípa jako by to upozornovalo na pasy ale ty na to nemaji vliv. Nevíte čím by to pípaní mohlo být a jak ho zrušit? Ted tam menili EGR ventil ale delalo to i predtim takže bych do toho servisu zajel at s tim jeste neco udelaji aby to nepípalo díky moc za info čím to je. Byl bych rad kdyby mi o nekdo obhasnil dnes, zitra bych tam zajel. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli ti pomůžu

pípák je a) pásy (to není tvůj případ, pokud nemáš špatný spínač)

B) nízká venkovní teplota (myslím, že to pípne už při poklesu na +4°Cjednou a potom snad při mrazu, ale nejsem si jist)

c) nedostatek paliva (dojezd podle PC 50km a méně)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nevím jestli ti pomůžu

pípák je a) pásy (to není tvůj případ, pokud nemáš špatný spínač)

B) nízká venkovní teplota (myslím, že to pípne už při poklesu na +4°Cjednou a potom snad při mrazu, ale nejsem si jist)

c) nedostatek paliva (dojezd podle PC 50km a méně)

Ať nezakládám zbytečně další téma. nevíš čím by mohlo být, že mě to při poklesu teploty upozorní jen blikáním stupňů, ale nepípne to ani jednou. Pípá mi to jen při rožnutí rezervy nebo při nezapnutých pásech. Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budou to ty nezapnutý pásy. Nejspíš je špatný spínač pokud to pípá i když jsou zacvaklý?

Ahoj mam O1 1.6 75kw rv. 2001 a vzdy kdyz otočim klíčekem tak to 6x zapípa jako by to upozornovalo na pasy ale ty na to nemaji vliv. Nevíte čím by to pípaní mohlo být a jak ho zrušit? Ted tam menili EGR ventil ale delalo to i predtim takže bych do toho servisu zajel at s tim jeste neco udelaji aby to nepípalo díky moc za info čím to je. Byl bych rad kdyby mi o nekdo obhasnil dnes, zitra bych tam zajel. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...