Přejít na obsah

central u 1,9 TDI


Korpi

Doporučené příspěvky

Nooo a co mas za oktu? combi? nekdo mi kdysi rikal ze by to melo jit otevrit nejakym plechem bo tak neco, chtelo by to vyzkouset, kdyz otevres kufr, tak je tam videt takovej cudlik a tim prej kdyz pohnes nejak do strany, ale nezkousel jsem, ja mel opacnej problem, nemohl sem se dostat ze zamcenyho auta ven :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

drzim palce, ja tenkrat volal do skodovky a me se vysmali ze to mam blby :-D a co sundat kryt motoru ten dole, myslis ze se k zamku vika motoru nedostanes? nekdo mi rikal ze tam takhle taky obcas lezou corkari, nevim ...

P.S. s tim otevrenim kufru jsem to myslel jakoze je tam ten cudl videt, vim ze to otevrit nemuzes ... nekde jsem uz i na nejakym aute videl tu hranu pred zamkem ohnutou, ze tam nekdo umyslne lezl, zkusim se na to dojit podivat do auta jak to tam vypada ...

P.P.S. tak jsem se byl mrknout, kufrem by to bylo asi nic moc, pokud by nebyl nejakej mekkej plech aby se zohnul kolem tesneni, ale motor si myslim spodem otevrit pujde, kdyz sundas kryci plast, nahore je to pristupny, aspon u moji okty predface, jestli chces, tak mam i fotku toho zamku

Editováno: , autor: PatrickE3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zdravím. Mám velký problém u OI mám pouze el. centrál takže nemám na dveřích klíčovou dirku. Jak se dostanu do auta po vyjmutí baterky? Nemám totiž garáž a potřebuju dobít baterku a auto nemůžu nechat stát na ulici odemčené. Myslím to tak, že otevřu kapotu, zamknu auto, vydelám baterku nabiju, ale jak se potom dostanu do auta abych mohl otevřít kapotu a vrátit baterku. Ani v servisech kde sem byl mi nepomohli. Akorád, že si to mám nechat u nich přez noc, ale mě jde i o to když mi baterka úplně chcípne, jak se dostanu do auta, když bude zamčený. Přez kufr to nejde, protože mi nejde otevřít. Klíček tam zasunu i kousek otočím, ale neotevře se. Děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez toho abys mechanicky otočil klíčem v zámku se tam nedostaneš.

Ono, je to možná pěkné, kliky bez zámků, ale jak sám vidíš i velmi "praktické" :smich: .

A to nejen pro případ, kdy chceš odnést baterku k nabití, ale elektronika se může pokazit a pokazí se vždy, když to nejmíň potřebuješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...