Přejít na obsah

RS nárazník na normální Octavii


alesbrno

Doporučené příspěvky

Můžu prosím cenu?? cca...

Já kupoval jen nárazník a to příslušenství na něj, vyšel nějak pod 2000,- zbytek se mi podařilo sehnat tak nějak zadarmo, takže cenu nedokážu říct. Ale někde sem četl že ta přestavba vyjde na něco kolem 10 000,- , dělá to i nějaká firma co odkoupí původní díly ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 týdny později...
Já kupoval jen nárazník a to příslušenství na něj, vyšel nějak pod 2000,- zbytek se mi podařilo sehnat tak nějak zadarmo, takže cenu nedokážu říct. Ale někde sem četl že ta přestavba vyjde na něco kolem 10 000,- , dělá to i nějaká firma co odkoupí původní díly ...

Fakt jo? A nemas nejakej kontakt na tu firmu? Mozna bych si to i zaplatil at se s tim ne se.u )

Zalezi teda na cene )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
No, fotky jsem nedělal. Ten přívod jsem pořešil horkovzdušnou pistolí, není to nějak efektní, ale je to schované, přičemž ten šroubek, co drží ten přívod (na chladičovce je u baterky jakoby zevnitř) jsem tam již nedal, protože je to zastrčené do toho dalšího kusu (takovej "rohlík") na fest ;) . Chtěl jsem právě vědět, jak to dělali jiní. Vyndavat na stálo se mi to nechtělo i když by to asi moc nevadilo. Bude akorát malá komplikace při výměně žárovek - bude muset lampa ven. :angry: Ta pravá byla docela v pohodě. Výztuhu jsem nedával novou - naříznul jsem jí flexou na každé straně cca 8 cm od těch krajních malých šroubků, co držej nárazník pod maskou a domluvil tomu kladivem. Tam, kde ta výztuha končí pod blinkrem, jsem to ohnul úplně směrem dolu a k autu (jsou to jenom takové klínky) páč bych tam tu lampu nedostal, možná kdyby se to fiklo úplně pryč, tak se taky nic nestane (myslím jenom ty kousky). No a když tam byly ty lampy, tak jsem sednul do káry a jel vedle do vsi (svítil jenom zadek, ale benga nikde nestály) a jeden maník mi za flašku vodky přepíchal ty svorkovnice - měl to asi za půl hoďky - na to jaký bylo vedro a jakej tam je přístup super čas, mimochodem jsme to dělali podle tohoto návodu http://www.skodaoctavia.cz/Exteriernavody/piny.htm a děkuji za něj. Teď už jenom zbývá nechat stříknout novou masku, páč jsem jí sehnal v jiný barvě, ale byla za mojí oblíbenou cenu - zadarmo - a bude hotovo. Zatím jezdím s tou starou - pasuje, ale není to ono. Za stejnou cenu jako masku jsem sehnal i jednu lampu, ale chybí mi tam ta guma kolem a zevnitř kryt na mlhovku, tak teď sháním ještě toto. Ufff.

Jestli budeš potřebovat ještě nějaké info, jsem k dispozici. -_-

a jak si vyřesil tu mezeru pod svetlama na tech krajích?na jedny strane swedej ale u masky je díra!prosím porad!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Lidicky... Jen takova otazka. To predelani na RS facelift jste delali sami v garazi nebo jste jen sehnali dily a dali to nekam do servisu. Jesli ano, kolik vas to stalo?

Nevim totiz zda bych to zvladnul sam.

No a kdyz by se tu nasel nekdo sikovnej, kdo by mi s tim pomohl za nejakej slusnej peniz, tak mi pisnete )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
a jak je to s ostřikovačem světlometů u RS nárazníku, pasuje ze starého modelu nebo ne? Trefil sem srnku, tak když už se v tom budu rejpat tak bych to chtěl taky předělat.

Já tam mám staré, ale pokud je RS nárazník s dírami na nové, musí se dát nové, staré do nových děr nejdou!

post-3282-1210624343_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidicky... Jen takova otazka. To predelani na RS facelift jste delali sami v garazi nebo jste jen sehnali dily a dali to nekam do servisu. Jesli ano, kolik vas to stalo?

Nevim totiz zda bych to zvladnul sam.

No a kdyz by se tu nasel nekdo sikovnej, kdo by mi s tim pomohl za nejakej slusnej peniz, tak mi pisnete )

ak si co i len sikovny a nebudes sa s nicim hrat a srouvby nebudu zarezle tak do pol hodiny to mas :)

ja som osobne sa stym hral(cisteni a spol) a trvalo to necele 2 hodky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam jde hlavně o to, že se tam nevejdou světla, nééé nárazník! Takže pod světly!

Myslím,že se tam vejdou!Už sem to u několika lídí viděl.A sklepává se to jen někde na konci,aby to sedlo do dír.Chtěl bych to řešit,nějak tak jak to má myslím Spidi.

A jak říkám,někdo to tady měl i nafocený a nedáří se mi to najít! Tak prosím jestli někdo víte o čem mluvím,tak se ozvěte! Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím,že se tam vejdou!Už sem to u několika lídí viděl.A sklepává se to jen někde na konci,aby to sedlo do dír.Chtěl bych to řešit,nějak tak jak to má myslím Spidi.

A jak říkám,někdo to tady měl i nafocený a nedáří se mi to najít! Tak prosím jestli někdo víte o čem mluvím,tak se ozvěte! Díky.

spidi uz ma facelift ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...